فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 19443


درباره من
babapoorrr (sarababapoor )    

تمدید انتخاب رشته دکتری سراسری 97 98

درج شده در تاریخ ۹۷/۰۲/۰۹ ساعت 10:26 بازدید کل: 71 بازدید امروز: 70
 

مهلت انتخاب رشته دکتری ۹۷ تمدید شد

مشاور عالی سازمان سنجش از تمدید فرصت انتخاب رشته‌ آزمون دکتری تا ساعت ۲۴ دوشنبه، ۱۰ اردیبهشت خبر داد و گفت: اصلاحات دفترچه انتخاب رشته امروز منتشر می‌شود.

آیا از شرایط انتخاب رشته دکتری 97 اطلاع دارید ؟

آیا از ظرفیت پذیرش رشته ها در انتخاب رشته دکتری 97 مطلع هستید؟

او رت ا ش در ر انی و اس ه از از وزنی ات م ه ـ ـ ـ ا دروس انی، زن می 1، ااد تحصیلی 1 و دروس اصی  اارد همتراز با ضریب 4 و رـ آـن ـ و ر ا داو در آزن آن ده ا، ام ا .

داون ز  اب ر دکتری 97 ورت دارد ـ درج، ـه در رـ در نیمه اول اردیبهشت ماه بعد از مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 سراسری  و آزاد  و دریافت کد رشته هایی که علاقمند به تحصیل در آن ها هستید، بعد از دریافت کد ها با مراجعه به سایت  sanjesh.org  و با 50کد رشته و وارد کردن این کد رشته ها در فرم انتخاب رشته دکتری 97 می توانید انتخاب رشته خود را به اتمام برسانید.

اما آنچه که داوطلبان به آن در انتخاب رشته دکتری 97 سراسری  و آزاد باید توجه کنند، اطلاع از ظرفیت پذیرش و تراز آخرین فرد قبولی در رشته دلخواه می باشد. چرا که هر داوطلب علاوه بر توجه به علاقه مندی باید به تراز و نمره ای که در آزمون دکتری 97 کسب کرده توجه داشته باشد، با انتخاب نادرست بدون اطلاع از ظرفیت پذیرش شانس خود را برای قبولی در دکتری 97 از دست ندهد. با مطالعه مقاله و در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با سامانه از لیست رشته ها و شهریه پذیرش بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد در سال 97 مطلع شوید.

 

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 97

 

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته با کلیک بر روی لینک ابی و مراجعه به خبر می توانید لینک دانلود را دریافت نمایید.

  مصاحبه دکتری سراسری 97-98

اعلام نتایج آزمون دکتری 97

شرایط ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97  

شرایط بورسیه دکتری خارج از کشور 97 – 98

 

 جهت مشاوره در زمینه تمدید انتخاب رشته دکتری سراسری 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان انتخاب رشته دکتری سراسری 97

با توجه به ادغام برگزاری آزمون دکتری سراسری و آزاد، همانطور که می دانید اعلام نتایج اولیه و انتخاب رشته برای کنکور دکتری سراسری 97 و کنکور دکتری 97 دانشگاه ازاد متفاوت می باشد. بنابراین داوطلبان با تهیه دفترچه جداگانه که بعد از اعلام نتایج اولیه در نیمه اول اردییبهشت ماه منتشر می شود می توانند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

شرایط انتخاب رشته دکتری سراسری 97

انتخاب رشته دکتری سراسری 97 برای افرادی که در ثبت نام دکتری 97 شرکت کرده اند و مجاز به انتخاب رشته شده اند امکان پذیر می باشد.  همچنین وضعیت پذیرش داوطلبان در هر دوره در ردیف، وضعیت مجاز به انتخاب رشته در دوره مشخص شده است. و هر داوطلب با توجه به دوره های که در آن مجاز شده که شامل ( دوره های روزانه ، سایر دوره ها و بورس اعزام به خارج از کشور ) می باشد می تواند در زمان مشخصد شده توسط سازمان سنجش ، نسبت به انتخاب رشته دکتری 97 خود اقدام کند. هر داوطلبی ممکن است در یک یا چند دوره مجاز به انتخاب رشته اعلام شده باشد یا به طور کلی در هیچ دوره ای مجاز به انتخاب رشته نباشد.

در صورت داشتن هر سوال در رابطه با نحوه انتخاب رشته و شرایط پذیرش بدون آزمون در رشته های مقطع دکتری دانشگاه آزاد بعد از مطالعه مقاله و کلیک بر روی لینک آبی می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 منبع:تمدید انتخاب رشته دکتری سراسری 97 – 98

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۰:۲۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات