فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 19443


درباره من
babapoorrr (sarababapoor )    

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 sanjesh.org

درج شده در تاریخ ۹۷/۰۲/۰۹ ساعت 10:02 بازدید کل: 178 بازدید امروز: 176
 

آیا نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97 را دریافت کرده و قصد پر کردن فرم انتخاب رشته و دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 را دارید ؟

آیا بدنبال دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 و انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد بر اساس اصول و قواعد درست هستید؟

آیا در دو زیر گروه شرکت کرده اید و از نحوه وارد کردن کد انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97اطلاع ندارید؟

با توجه به اهمیت انتخاب رشته کارشناسی ارشد و دریافت دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97، متقاضیان قبل از انجام هرکاری باید به مطالعه دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 بپردازند و با اطلاع از ظرفیت پذیرش دانشگاه ها و بر اساس علاقه اقدام به انتخاب رشته نمایند.  در ادامه نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97  را با استفاده ازدانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 را دراختیار شما متقاضیان قرارمی دهیم .

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه وارد کردن کد رشته ها در انتخاب رشته کارشناسی 97 و نحوه دریافت دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد97 می توانید از هر کجای کشور که هستید در کمترین زمان ازطریق ارتباط با سامانه پاسخ سوالات خود را دریافت و انتخاب رشته خود را به سامانه بسپارید.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97

انتخاب اینترنتی محل تحصیل در گروههای آموزشی مختلف بر اساس نکات زیر انجام میگیرد:

فرم انتخاب رشته های تحصیلی به همراه دفترچه انتخاب رشته ارشد 97، در سایت سنجش منتشر و در همین صفحه در اختیار شما قرا داده خواهد شد.  داوطلبانی که در کارنامه نتایج اولیه کارشناسی ارشد 97 ، در دوره های روزانه و یا دوره های غیرروزانه مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 میباشند،می توانند نسبت به انتخاب کد رشته محلهای مورد علاقه از دوره های روزانه، نوبت دوم، مؤسسات آمـوزش عـالی غیرانتفـاعی، مراکز پیام نور، رشته های مجازی، دوره های پردیس خودگردان، مشترک و همچنین رشته های دارای شرایط خاص و یا بورسیه حداکثر تا 100 کد رشته محل با توجه به  علاقه مندی، در فرم انتخاب رشته اینترنتی، مطابق با دفترچه کارشناسی ارشد 97 درج نمایند.

 آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر رشته امتحانی اصلی (رشته امتحانی اول) در یکی از 63 کد رشته امتحانی (مندرج در صفحه 6 دفترچه راهنمای ثبت نام) نیـز متقاضـی شده اند و با توجه به کارنامه اولیه خود مجاز به انتخاب رشته میباشند، ضرورت دارد که بر اساس تبصره ، انتخاب رشـته اول و کدرشته محلهای رشته بعدی (کدرشته امتحانی رشته دوم) را در همین یک فرم، به ترتیب اولویت علاقه درج نمایند. نمایند.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با مندرجات دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 – 98 و اطلاع از نحوه دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97-98 و نحوه وارد کردن کد رشته ها می توانید از طریق ارتباط با سامانه انتخاب رشته کارشناسی ارشد خودر ا انجام دهید.

 


جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 sanjesh.org

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97

نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97- 98

هر داوطلب باید فرم انتخاب رشته اینترنتی خود را از طریق سایت سازمان، بر اساس برنامه زمانی اعلام شده تکمیل نماید، بدیهی است در صورت انجام صحیح انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 رسید 15 رقمی از طریق سایت در اختیار وی قرار میگیرد کـه نشـانگر مراحـل طـی شـده بـوده و انتخاب رشته 15 رقمی نشده باشند، انتخاب رشته آنان در سایت سازمان ثبت نخواهد شد و به عبارت دیگر فرایند انتخاب رشته برای این دسته از داوطلبان انجام نشده است. داوطلب باید آن را یادداشت و نگهداری نماید (پیشنهاد میشود از فرم تکمیل شده خود پرینت تهیه نمائید).


منبع:دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 sanjesh.org

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)