فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 19443


درباره من
babapoorrr (sarababapoor )    

زمان ثبت نام دانشگاه امام حسین 97

درج شده در تاریخ ۹۷/۰۲/۰۹ ساعت 09:53 بازدید کل: 148 بازدید امروز: 147
 

آیا از زمان ثبت نام دانشگاه امام حسین در سال 97 و شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه امام حسین اطلاع دارید؟

آیا می دانید فراخوان برای ثبت نام دانشگاه امام حسین و نحوه پذیرش دانشجو بر اساس بورس در دانشگاه امام حسین در چه زمانی میباشد؟

آیا دانشگاه امام حسین تنها از طریق کنکور سراسری اقدام به پذیرش دانشجو می کند؟

متقاضیانی که علاقمند به ثبت نام و تحصیل در دانشگاه امام حسین هستند اما از زمان ثبت نام دانشگاه امام حسین 97 و شرایط ثبت نام در این دانشگاه اطلاع ندارند، توجه داشته باشند،دانشگاه امام حسین(ع) از طریق آزمون سراسری و ثبت نام در کنکور سراسری 97 در مقطع کارشناسی رشته‌های مهندسی برق (الکترونیک، مخابرات)، مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)، هوا نوردی، جغرافیای سیاسی، نظامی، عملیات کشوری، حقوق، مدیریت صنعتی، مهندسی فن آوری اطلاعاتit، ریاضی (کاربردی)فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی سلولی ملکولی و میکروبیولوژی، مهندسی مکانیک (طراحی جامدات، حرارت و سیالات)، مهندسی عمران، مهندسی هوافضا، مهندسی صنایع (تولید صنعتی)، علوم اقتصادی، مدیریت زنجیره تامین (آماد)، تربیت بدنی و علوم ورزشی، اطلاعات نظامی و علوم سیاسی دانشجو می‌پذی رد.

بسیاری از داوطلبان از نحوه پذیرش در دانشگاه امام حسین اطلاع ندارند. در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با زمان ثبت نام دانشگاه امام حسین و شرایط پذیرش دانشجویان بدون بورس در دانشگاه امام حسین و شرایط پذیرش دانشجو با بورس در دانشگاه امام حسین در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه زمان و نحوه پذیرش با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه امام حسین در ارتباط باشید. همچنین دانشگاه امام حسین در مقطع کارشناسی ارشد نیز از طریق آزمون سراسری در رشته‌هایی چون: طراحی کاربردی، مخابرات رمز و سیستم دانشجو می‌پذیرد. همچنین داوطلبان عزیز برای آگاهی از شرایط ثبت نام دانشگاه امام حسین با مطالعه مقاله اطلاعات لازم را می توانند دریافت نمایند و در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاوران سامانه ثبت نام دانشگاه امام حسین در ارتباط باشند.


 جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام دانشگاه امام حسین 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلنحوه ثبت نام دانشگاه امام حسین 97

با توجه به توضیحاتی که دادیم زمان ثبت نام در دانشگاه امام حسین همزمان با ثبت نام کنکور سراسری97 انجام می شود با کلیک بر روی لینک آبی و مطالعه مقاله ثبت نام کنکور سراسری اطلاعات لازم در این باره را کسب خواهید نمود. دانشگاه امام حسین(ع) دو بخش مجزا و جداگانه دارد : دانشکده افسری (دوره روزانه) که مخصوص افرادی است که در آینده کادر سپاه خواهند شد و از طریق آزمون سراسری و آزمون‌های داخلی سپاه پذیرش و گزینش می‌شوند و دیگری بخش دولتی (دوره شبانه و غیر بورس) است که از کنکور سراسری پذیرش می‌گیرد و زیر نظر وزارت علوم اداره می‌شود.

 

نحوه پذیرش در دانشگاه امام حسین 97

همانطور که گفتیم دانشگاه امام حسین به دو صورت با بورس و بدون بورس اقدام به پذیرش داوطلبان می نمایند شرایط عمومی داوطلبان برای پذیرش در دانشگاه امام حسین به شرح زیر می باشد.
1- عضویت در سازمان بسیج مستضعفان (حداقل به میزان یک سال و ارائه گواهی آن در زمان مصاحبه) برای متقاضیان ثبت نام یک ویژگی مثبت به حساب می آید.
2- توانایی در انجام تحقیقات، پروژه‌ها و پژوهش‌های مورد نیاز سپاه را باید داشته باشند.
3 – داوطلبانی که معدل کارشناسی آنها بالای ۱۷در رشته های فنی و مهندسی و علوم پایه و ۱۸ در رشته های علوم انسانی
خانواده معظم شهدا و ایثار با معدل برتر
4-امضاء تعهدنامه مبنی بر عدم ادعای جذب و استخدام در سپاه
5- داوطلبانی که دارای یک یا چند شرط زیر باشند در اولویت پذیرش قرار می گیرند:
6- داوطلبانی که در آزمون رتبه دو رقمی را احراز نمایند.
7- داوطلبانی که علاقمندی های خود را به کدرشته محل های این دانشگاه قبل از اولویت ۵ اعلام نمایند.
8- پژوهشگران، مولفین، افراد نخبه و دارای ویژگی‌های برتر علمی و غیرعلمی منطبق بر آئین نامه استعدادهای درخشان

 

نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه امام حسین

با توجه به توضیحاتی که در اختیار شما عزیزان قرار دادیم نحوه پذیرش در دانشگاه امام حسین بصورت با بورس و بدون بورس می باشد که در ادامه به توضیح کامل نحوه پذیرش هر دو مورد خواهیم پرداخت.

 منبع:زمان ثبت نام دانشگاه امام حسین 97

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۷/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)