فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 19443


درباره من
babapoorrr (sarababapoor )    

زمان انتشار کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد97

درج شده در تاریخ ۹۷/۰۲/۰۹ ساعت 09:21 بازدید کل: 167 بازدید امروز: 166
 

در صورتی که در آزمون کارشناسی ارشد سال 97 شرکت کرده اید و اکنون می خواهید به کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد 97 را دریافت نمایید؟

بعد از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 97 اکثر متقاضیان بدنبال دریافت کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد 97 هستند، تا با برسی سوالات و پاسخنامه سوالات کارشناسی ارشد 97 از تعداد پاسخ به سوالات درست و درصدی که در هر مبحث یا درس میزنند مطلع شوند.

طبق اطلاعیه سازمان سنجش زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد 97 روز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 97 منتشر خواهد شد . بلافاصله بعد از انتشار کلید سوالات کارشناسی ارشد 97 ، در همین صفحه پاسخنامه در اختیار شما متقاضیان قرار داده خواهدشد.

بعد از دریافت پاسخنامه ارشد 97 و اطلاع از اینکه در هر مبحث چه تعدادی را درست زده اید می توانید از طریق ارتباط با سامانه درصدی که در هر درس در آزمون کارشناسی ارشد زده اد  را دریافت نمایید و با توجه به پاسخی که به کل سوالات آزمون داده اید می توانید حدود رتبه ای که کسب کرده اید را از سامانه دریافت کرده و از لیست رشته هاییکه می توانید با رتبه کسب کرده انتخاب کنید در مقطع کارشناسی ارشد مطلع شوید.

کافیست از هر کجای کشور که هستید بعد از دریافت کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد 97 و دریافت پاسخنامه سوالات ارشد 97 از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

زمان انتشار کلید سوالات کنکورکارشناسی ارشد  97 

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 می‌رساند که سوالات هریک از کد رشته‌های امتحانی تا پایان روز شنبه (97/02/08) برروی سایت سازمان به آدرس: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد. ضمناً کلید اولیه سؤالات آزمون نیز از روز سه‌شنبه 97/02/11 برروی سایت قرار خواهد گرفت. داوطلبان می‌توانند هرگونه مطلبی در خصوص سؤالات و کلید آزمون دارند، از روز پنج‌شنبه 97/02/13 لغایت سه‌شنبه 97/02/18 منحصراً از طریق «سیستم پاسخگویی الکترونیکی» به سازمان ارسال نمایند. بدیهی است، تقاضاهایی که از طریق دیگر و یا بعد از تاریخ 97/02/18 واصل گردد قابل بررسی و پاسخگویی نمی‌باشد.
لذا به داوطلبان گرامی تأکید می‌گردد که انتشار هرگونه آگهی مبنی بر تحلیل سؤالات و کلید آزمون به هر طریق دیگر مورد تایید این سازمان نمی‌باشد و به داوطلبان توصیه می‌شود برای دریافت هرگونه اطلاعاتدر رابطه با دریافت کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانید با سامانه در ارتباط باشید.


 

جهت مشاوره در زمینه زمان انتشار کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 نحوه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 97 – 98

کارنامه تمامی داوطلبان آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 توسط سازمان سنجش آموزش کشور، براسـاس برنامـه زمانی مقرر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد

تمامی داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته باشند میتوانند برای پذیرش در رشته محل های دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی بجـز دانشـگاه آزاد اسلامی، نسبت به انتخاب رشته در زمان مقرر براساس جدول برنامه زمانی مندرج در دفترچه راهنما و از طریق سـایت سـازمان سـنجش آموزش کشور اقدام نمایند. همچنین برای پذیرش در رشته محل های دانشگاه آزاد اسلامی، انتخاب رشته در زمان مقرر نیمه دوم خرداد مـاه سال 1397 از طریق سایت دانشگاه مذکور به صورت مستقل و براساس دفترچه راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه های دانشگاه صـورت خواهد گرفت.

امکان انتخاب رشته و پذیرش برای داوطلبان مجاز در هر دو سایت به صورت مجزا امکان پذیر خواهد بود. بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با رشته ی انتخابی و دانشگاهی که می خواهید در آن تحصیل کنید و شهریه رشته کارشناسی ارشد کلیه دانشگاه و هر سوالی که دارید می توانید با مشاوران سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد در ارتباط باشید.

تسهیلات و امتیازات ثبت نام کارشناسی ارشد – استعداد های درخشان

انتخاب رشته بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

نحوه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد یا خرید پایان نامه

 بعد از مطالعه اطلاعیه در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با زمان انتشار کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد 97 و اطلاع از نحوه دریافت کلید سوالات ارشد 97 و دریافت پاسخنامه کارشناسی ارشد 97 می توانید از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم  را دریافت نمایید.


منبع:زمان انتشار کلید سوالات کنکور کارشناسی ارشد97

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۷/۰۲/۰۹ - ۰۹:۲۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)