فراموش کردم
اعضای انجمن(270) نحوه ارسال مطلب نحوه ارسال عکس، موسیقی، فیلم دلایل رد مطلب
جستجوی انجمن
دل آرام مسیحا (sara-j123 )    

پیلاتس تا چه زمانی به لاغری کمک میکند؟

منبع : http://persianv.com/pezeshk/%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۳/۱۳ ساعت 14:45 بازدید کل: 197 بازدید امروز: 1
 

 

 

پیلاتس تا چه میزان به لاغری کمک می کند؟

 

 مهم‌ترین نکته مهم این است که اگر ضمن دنبال کردن ورزش پیلاتس کالری کمتری به بدن‌تان برسانید، به‌طور حتم لاغر می‌شوید.

حتی اگر هر روز چند ساعت تمرینات دوی ماراتن داشته باشید و در عین حال کالری دریافتی بدن شما از میزان کالری سوخته شده بیشتر باشد، وزن‌تان تغییر نمی‌کند و حتی ممکن است چاق شوید.

بنابراین برای کاهش وزن به شما توصیه می‌شود یک رژیم غذایی کم کالری را با پیشنهاد متخصص تغذیه دنبال کنید و در کنار آن تمرینات پیلاتس یا هر ورزش دیگری را انجام دهید تا به وزن ایده‌آل‌تان برسید.

 

البته درمورد میزان کالری سوزانده شده ضمن انجام ورزش پیلاتس بررسی‌هایی انجام شده است. نتایج تحقیقات نشان می‌دهد فردی با وزن ۷۴ کیلوگرم وقتی یک ساعت ورزش پیلاتس پیشرفته را انجام می‌دهد،حدود ۴۸۰ کالری می‌سوزاند.

این مقدار در مورد پیلاتس متوسط ۳۹۰ کالری و پیلاتس سبک ۲۷۶ کالری است. البته میزان کالری سوزانده شده برای افراد مختلف متفاوت است و به مهارت فرد در ورزش، سطح آموزش و حرکات بستگی دارد. با این وجود نتایج بررسی‌ها ثابت می‌کند که انجام پیلاتس در سطح متوسط وحرفه‌ا‌ی برای سلامتی وتناسب اندام شما مزایای زیادی به همراه دارد.

 

راهی برای رهایی از استرس های روزانه پیدا کنید. هورمون استرس یعنی کورتیزول، هورمونی کاتابولیک است. کاتابولیک بودن یعنی این هورمون حجم عضلات شما را کاهش می دهد و از قدرت شما می کاهد. استفاده از مدیتیشن ، تنفس عمیق ، پیلاتس یوگا ، مطالعه ، هنر و موسیقی و هر راهی که شما را از استرس دور می کند سبب کاهش ترشح هورمون کورتیزول می شود

 

این مطلب توسط جلال علی اصغری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
2
3
4
1 2 3 4


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم