فراموش کردم
اعضای انجمن(100) دلایل رد مطلب مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
دل آرام مسیحا (sara-j123 )    

5 ایده ی طلایی برای سورپرایز کردن و خوشحال ساختن مرد زندگی تان!

منبع : http://www.laplas.co/mag-post.html#!magId=1729
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۳/۲۰ ساعت 10:57 بازدید کل: 13 بازدید امروز: 13
 
5 ایده ی طلایی برای سورپرایز کردن و خوشحال ساختن مرد زندگی تان!

حس دوست داشته شدن و محترم شمرده شدن در طول زندگی زناشویی امری حیاتی است. زمانی که شوهر شما بعد پایان کار روزانه یا بعد از اتمام یک دوره کار به خانه برمی گردد، سورپرایز کردن او دقیقا حس علاقه و احترام را درونش به وجود می آورد. ایده های سورپرایز کردن شوهر می‌تواند در هر محدوده ی مالی، زمانی و مکانی باشد.

 

گزینه های مختلف برای سورپرایز کردن شوهرتان از خرید هدیه تا ترتیب دادن یک اتفاق خوب بستگی به علایق و سلیقه شوهرتان دارد. در ادامه ی این پست روح تان شاد، ما تلاش کرده ایم تا ایده های جالب و خوبی را که به طور کلی بیبشتر مردها را خوشحال می‌کند برای شما بازگو کنیم تا با سورپرایز کردن شوهرتا ن او را خوشحال کنید.

1- یک شب رمانتیک در خانه بدون بچه ها

اگر بچه دارید، ترتیبی بدهید که بچه ها یک شب در خانه ی والدینتان یا با پرستار بچه بمانند تا شما و شوهرتان بتوانید یک شب رمانتیک و آرام را در کنار هم بگذرانید. فضای خانه را راحت و رمانتیک کنید. یک موسیقی آرام که مورد علاقه شوهرتان است را برای پخش بگذارید. غذای مورد علاقه اش را از رستوران سفارش دهید، و نوشیدنی و فیلم مورد علاقه اش را از قبل تهیه کنید. بعد از مدتی، لباس خوابی را که شوهرتان بیشتر دوست دارد بپوشید. این یک ایده ساده و تقریبا ارزان و بسیار رمانتیک است.

2- غذای مورد مورد علاقه شوهر

برای سورپرایز کردن شوهر، همیشه بهترین گزینه برای خوشحال کردن یک مرد، درست کردن غذای مورد علاقه ی اوست! دسر و پیش غذای اصلی و غذای مورد علاقه ی شوهرتان را قبل از اینکه او برسد تهیه کنید. اگر در آشپزی کردن مشکل دارید با حوصله قبل از آمدو شوهرتان از بهترین رستوران غذای مورد علاقه اش را تهیه کنید. یا میتوانید غذایی را تهیه کنید که شوهرتان دوست دارد اما به خاطر سختی تهیه آن، زمان زیادیست آن را نخورده است.

3- خرید وسایل الکترونیکی

بیشتر مردها همواره تمایل به داشتن وسایل مختلف الکترونیکی دارند. برای مثال، موبایل جدید، یک mp3 پلیر، هدست یا در حد توانتان تلویزیون جدید و وسایلی از این قبیل که از قبل جملاتی از شوهرتان درباره داشتن آن شنیده اید. بهترین روش برای سورپرایز کردن شوهرتان با این وسایل اینگونه است که وسیله موردنظر را در جای مرتبط و یا معمول بگذارید و چیزی بروز ندهید تا خودش متوجه وسیله شود و از خوشحال شدن او لذت ببرید.

4- برنامه ای برای یک شب با دوستانش

اگر رویداد مورد علاقه ای یا مسابقه ای ورزشی که شوهرتان خیلی علاقه مند به شرکت در آن با دوستان خود می باشد، بلیط مورد نیاز و شرایط آن را فراهم کنید. البته باید مطمئن شوید که دوستانش برنامه را به صورت راز نگه دارند. بهترین روش برای این سورپرایز این است که از دوستانش دعوت کنید تا قبل از آمدن شوهرتان به خانه شما بیایند و هنگامی او به خانه آمد او را سورپرایز کنند و با هم راهی شوند. راه دیگر اینکه بلیط ها را در یک پاکت جایی که شوهرتان ببینید قرار دهید و او را سورپرایز کنید.

5- سفر برنامه ریزی شده

برنامه ریزی برای این سورپرایز کمی حقه و حواس جمع می خواهد، چون مهم است که طوری سفر را برنامه ریزی کنید که مطلع شوید و مطمئن باشید برنامه یا کاری برای انجام در آن روزها ندارد. اگر کاملا سفر را تا لحظه ی آخر سورپرایز نگه دارید ممکن است با مخالفت شوهرتان روبرو شوید، پس حداقل 4 روز قبل به او بگویید که ترتیب یک سفر کوتاه سورپرایز برای آخر هفته برای او چیده اید و از او بپرسید کار و یا برنامه ای برای انجام دارد و موافق است یانه. به این نکته توجه کنید که جایی نزدیک را برای سفر آخر هفته و یا تعطیلات چند روزه تان انتخاب کنید تا باعث خستگی شوهرتان برای هفته ی کاری جدید نشود.

 

این مطلب توسط موسی اصلانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)