فراموش کردم
اعضای انجمن(140) همه اخبار و مطالب میانه صفحه ی اصلی انجمن قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
رضا امامی (Reza7 )    

از ورزش میانه چه خبر؟

منبع : http://e-a-sport.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=134
درج شده در تاریخ ۹۲/۰۴/۰۲ ساعت 18:54 بازدید کل: 464 بازدید امروز: 71
 

جشنواره ی قویترین کودکان در شهرستان میانه برگزار می شود 

جشنواره ی قویترین کودکان میانه روز دوشنبه 3 تیرماه 92 بمناسبت میلاد فرخنده ی امام زمان (عج) بمدت یکروز از ساعت 10 الی 14 در سالن شهید جعفری در دو رده ی سنی 8-7  و 10-9 با حضور 32 ورزشکار منتخب برگزار می شود . 

این جشنواره با حضور خانواده های میانه ای برگزار خواهد شد.

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان در شهرستان میانه اغاز شد /مراسم استقبال از قهرمان پارا تکواندو اصغر عزیزی برگزار شد

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان به میزبانی شهرستان میانه آغاز شد
به گزارش اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه اردوی تیم ملی کشتی نوجوانان فرنگی از 30خرداد الی 10 تیر ماه بمدت 11 روز بمنظور حضور در مسابقات آسیائی و جهانی با حضور 45 ورزشکار در 10 وزن از استانهای خوزستان، قم، مازندران، لرستان ،فارس ،کردستان ،خراسان ،تهران ،چهار محال بختیاری،آذربایجانشرقی و کرمان درشهرستان میانه برگزار میشود.

 


مراسم استقبال و تجلیل از اصغر عزیزی قهرمان ارزنده شهرستان میانه در مسابقات پارا تکواندو جهان در کشور لوزان سوئیس با حضور گرم اهالی ورزش دوست شهرستان میانه، عبدالهی معاونت فرماندار،اعضای شورای اداری ،پیشکسوتان ،قهرمانان و ورزشکاران با حضور در پلیس راه میانه برگزار شد .در مراسم آئین تجلیل مهدی نوائی رئیس اداره ورزش و جوانان میانه ضمن تبریک به حاضرین و جامعه بزرگ ورزشی شهرستان میانه خاطر نشان کرد با پتانسیل ورزشی که در شهرستان موجود است روز به روز شاهد احتزاز پرچم خوش رنگ جمهوری اسلامی ایران در دیگر رویدادهای ورزشی در سطح آ

سیا و جهان خواهیم بود.

سعید رجبی تکواندوکار نوجوان ملی پوش شایسته میانه ی مدال طلای مسابقات آسیائی اندونزی را از آن خود کرد

001

سعید رجبی نماینده شایسته و باآتیه کشورمان در وزن 78- کیلوگرم پس از شکست حریف قدرتمند کره ای خود در فینال مسابقات مدال طلای این وزن را بر گردن آویخت و سرود مقدس جمهوری اسلامی را در اندونزی طنین انداز کرد و تکواندوکار کره ای به مقام نائب قهرمانی دست یافت ،نمایندگان چین تایپه و قزاقستان نیز به سکوی سوم مشترک ایستادند.

 

 

 

 

 

فرزانه عسگری تیرانداز معلول میانه ای به اردوی تیم ملی دعوت شد/امیر انگوتی ورزشکار ارزنده شهرستان میانه به هندوستان اعزام می شود

فرزانه عسگری تیرانداز معلول میانه ای به اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان کشور دعوت شد.

این اردو از یکم تیر الی 8 تیر ماه در تهران برگزار میشود.
فرزانه عسگری تنها تیرانداز از آذربایجانشرقی در این اردوست.
در این اردو در روز نخست رکوردگیری بعمل خواهد آمد و در ریکرو آقایان نشسته و ایستاده مسافت 70 متر امتیاز 600 و کامپوند آقایان 630 امتیاز و ریکرو بانوان نشسته و ایستاده 480 امتیاز و کامپوند بانوان 615 امتیاز است.
امیر انگوتی ورزشکار شهرستان میانه جهت حضور در مسابقات سرگل کبدی قهرمانی جهان به کشور هندوستان میرود.
رقابتهای قهرمانی سرکل کبدی جهان از 18 خرداد الی 15 تیر برگزار میشود

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۲/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات