فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن

منحرفان بی ریشه رسوا می شوند

منبع : http://www.hashemirafsanjani.ir/content/%D9%85%D9%
درج شده در تاریخ ۹۱/۰۷/۰۷ ساعت 09:39 بازدید کل: 898 بازدید امروز: 196
 

برنامه شیاطین انقلابی نما به روایت هاشمی "

منحرفان بی ریشه رسوا می شوند

 • از صدر اسلام تاكنون برخي جريان ها با ظاهري ديني و انقلابي در مقاطعي زود گذر موفق شده اند احكام و اعتقادات ناب مذهبي را منحرف كنند ولي چون بي ريشه بوده اند در اهداف خود ناكام مانده و رسوا شده اند
 • با تدبير و درايت در تصميم گيري ها و اعلام مواضع مي توانيم از گردنه هاي حساس عبور و از دشمن تراشي پرهيز كنيم
 • مردم به انقلاب و نظام اسلامي اعتقاد دارند و ما مي توانيم با عمل به خواستهاي آنان رضايتشان را جلب و موجبات خشنودي خداوند و مردم را فراهم كنيم
 •  

  نخبگان ، مديران و دانشگاهيان كشور سرمايه هاي انساني انقلاب و نظام اند اين سرمايه ها به آساني به دست نيامده كه باسلايق باندي و خودخواهي هاي جناحي راكد وبلا استفاده بماند چرا كه اين نيروي عظيم و توانمند هر كدام مي توانند بخش بزرگي از مشكلات را به دوش گرفته و كشور را در مسير پيشرفت و كار آمدي قرار دهند

  hashemirafsanjani.ir -  آیت الله هاشمی رفسنجانی حذف مديران، نخبگان و علماي دلسوز را اقدام برنامه ريزي شده شياطين انقلابي نما عنوان كرد و گفت : منحرفان تمام تلاش خود را به كار برده اند تا  دو قشر توانمند و كار آمد مديران و كارگزاران و نيز روحانيت و علما را به هر نحو ممكن از صحنه خارج كنند و نتيجه اقداماتشان محجوريت و مظلوميت كنوني مديران با تجربه كشور و علماي دلسوز نظام و انقلاب است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی ، رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در ديدار جمعي از مديران و كارگزاران اسبق استان مازندران ، با تبريك ميلاد با سعادت امام هشتم شیعيان ، حضرت امام رضا(ع)، اين امام بزرگوار را بركت و افتخار ، اسلام ، تشيع و ايران اسلامي خواند و گفت: انقلاب اسلامي ايران به بركت وجود اين عزيزان ، رشد و بالندگي يافت و اميدواريم با عنايات خداوند متعال و ائمه معصومين در راه درست وصحيح نيز به پيش برود و موجب سعادت ايرانيان و مسلمانان گردد.

  آيت الله هاشمي رفسنجاني، نخبگان ، مديران و دانشگاهيان كشور را سرمايه هاي انساني انقلاب و نظام دانست و افزود: اين سرمايه ها به آساني به دست نيامده كه باسلايق باندي و خودخواهي هاي جناحي راكد وبلا استفاده بماند ،چرا كه اين نيروي عظيم و توانمند هر كدام مي توانند بخش بزرگي از مشكلات را به دوش گرفته و كشور را در مسير پيشرفت و كار آمدي قرار دهند.

  رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام تخريب و ضربه خوردن به دين، اخلاق و اعتقادات، جوانان و مردم را از جمله برنامه هاي ديگر منحرفان از دين و شريعت عنوان كرد و افزود: از صدر اسلام تا كنون برخي جريان ها با ظاهري ديني و انقلابي و در مقاطعي زود گذر و كوتاه موفق شده اند احكام و اعتقادات ناب مذهبي را منحرف و تخريب كنند ولي چون بي ريشه و سطحي بوده اند در درازمدت در اهداف خود ناكام و حقايق آشكار شده و رسوا شده اند.

  آيت الله هاشمي رفسنجاني اظهار نظرهاي سنجيده و مبتني بر استدلال و منطق سياسي را براي حفظ و تقويت آرامش و امنيت كشور ضروري دانست و گفت: با تدبير و درايت در تصميم گيري ها و اعلام مواضع مي توانيم از گردنه هاي حساس عبور و از دشمن تراشي پرهيز كنيم.

  رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام انقلاب و نظام اسلامي را نعمتي خداوندي كه دست ما رسيده است خواند و افزود: مردم به انقلاب و نظام اسلامي اعتقاد دارند و ما مي توانيم با عمل به خواستهاي آنان رضايتشان را جلب و موجبات خشنودي خداوند و مردم را فراهم كنيم.

  در ابتداي اين ديدار آقاي طاهرنژاد، نماينده اسبق شوراي اسلامي و حجج اسلام اله بداشتي عضو مجمع محققين و مدرسين حوزه علميه قم و مطهري رئيس اسبق دادگاه انقلاب غرب مازندران ديدگاه هاي خود در خصوص اوضاع سياسي ، اجتماعي و فرهنگي كشور را عنوان و خواستار حضور بيشتر آيت الله هاشمي رفسنجاني در عرصه عمومي و سياسي كشور جهت حل مشكلات شدند.

  گزارش تصویری این دیدار در بخش رسانه همین خبر قابل مشاهده است

  تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۴۲
  اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
  برچسب ها:

  1
  1


  لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
  فراموش کردم
  تبلیغات
  کاربران آنلاین (0)