فراموش کردم
اعضای انجمن(140) همه اخبار و مطالب میانه صفحه ی اصلی انجمن قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
موی تای کاران (poulad )    

رشته المپیکی موی‌تای مجددا به فدراسیون انجمن‌های ورزشی پیوست

درج شده در تاریخ ۹۸/۱۰/۰۵ ساعت 15:23 بازدید کل: 393 بازدید امروز: 393
 

به گزارش روابط عمومی هیات انجمن های ورزشی شهرستان میانه و به نقل  از دکتر شهرام محمدی ریاست هیات: رشته المپیکی موی‌تای که پیش از این زیرنظر فدراسیون ورزش‌های رزمی فعالیت می‌کرد از این پس به عنوان یکی از رشته‌های تحت پوشش فدراسیون انجمن‌های ورزشی خواهد بود.

موی تای

موی‌تای جزء اولین رشته های زیر مجموعه فدراسیون انجمن‌های ورزشی بود که به فدراسیون‌های ورزش‌های رزمی انتقال داده شده بود
وی درخصوص این تغییر و تحول اظهار داشت:بابررسی هایی که از رشته موی تای در سطح بین الملل به عمل آمده این رشته با اعتبار جهانی و زیر نظر کمیته بین المللی المپیک اداره میشود ودر بازی های آسیایی  ،بازی های داخل سالن آسیا ،بازی های ساحلی، المپیک هنرهای رزمی وسایر مسابقات معتبر کمیته بین المللی المپیک حضوردارد وهمچنین از رشته های پرطرفدار رزمی درایران وحتی درشهرستان میانه می باشدوکمتر کسی هست  که از افتخارآفرینی تیم های موی تای میانه درمسابقات ورویدادهای ملی خبرنداشته باشد و امیدواریم با پیوستن دوباره این رشته به فدراسیون انجمن های ورزشی و با حمایت هایی که از این رشته خواهیم نمود موی تای شهرستان میانه بار دیگر  مسیر ترقی و پیشرفت را طی نماید.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۵:۳۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)