فراموش کردم
اعضای انجمن(413) قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن
موی تای کاران (poulad )    

تیم ملی موی تای نوجوانان و جوانان ایراندر آوردگاه جهانی مدال رنگارنگ به ارمغان آوردند.

منبع : http://www.mehrnews.com/news/4055430/%D8%B3%D9%87-
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۵/۲۰ ساعت 09:45 بازدید کل: 194 بازدید امروز: 1
 


تیم موی تای جوانان و جوانان ایران در نخستین تجربه حضور خود در آوردگاه بین المللی مدال رنگارنگ به ارمغان آوردند.

تیم ملی موی تای جوانان
                       

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم موی تای نوجوانان و جوانان ایران که برای نخستین بار در مسابقات بین المللی شرکت کرد، توانست مدال های رنگین و ارزشمندی در این مسابقات از آن خود کند.
بنا بر این گزارش پس از اینکه امیرحسین زلفی، حسین عبدی و حسن محمودزاده سه مدال برنز را به دست آوردند، امروز جمعه نیز در فینال سجاد ستاری در ۶۰- موفق شد رقیب ترک را مغلوب  کند و نخستین طلای کاروان ایران را به دست آورد.
در ادامه محمدرضا چاب، ملی پوش گلستانی ایران نیز موفق شد از سد نماینده ترک بگذرد و دومین طلای مسابقات را به گردن بیاویزد. در پایان نیز سعید اکوامپور نماینده + تیم ملی موی تای ایران با بازی زیبای خود حریف روس را مغلوب کرد و روزی سراسر طلایی را برای ایران رقم زد تا پرونده بازی های جهانی ۲۰۱۷ بانکوک با این نتایج برای ایران بسته شد.
تیم موی تای نوجوانان و جوانان ایران ساعت : روز جمعه ۲۰ مرداد ماه از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) وارد کشور خواهند شد.

                       
این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات