فراموش کردم
اعضای انجمن(140) همه اخبار و مطالب میانه صفحه ی اصلی انجمن قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
موی تای کاران (poulad )    

تجلیل ازنایب قهرمان رقابت های کشوری موی تای سنتی

درج شده در تاریخ ۹۵/۱۰/۱۱ ساعت 15:53 بازدید کل: 188 بازدید امروز: 181
 
در مراسمی با حضور معاونت اداره آموزش و پرورش شهرستان میانه از محمد رضا عبادی  نایب قهرمان رقابت های  کشوری موی تای سنتی تجلیل شد.
 
موی
 
 
به گزارش روابط عمومی هیئت انجمن های ورزشی :این مراسم  با حضور قهرمانان رشته های ورزشی کشتی ،تکواندو و موی تای روز چهار شنبه در سالن همایش های اداره آموزش وپرورش برگزار گردید.
 
مشایخی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی در جمع صمیمی و دوستانه دانش آموزان ورزشکار و قهرمان منطقه میانه به کسب موفقیت و قهرمانی آنها به عنوان افتخار و مایه سربلندی شهرستان و دانش آموزان اشاره کرد و گفت: ورزش همگانی پایه و اساس است و ورزش قهرمانی میتواند مشوق نسل جوان و نوجوان جامعه ما برای ورزش همگانی باشد.
 
موی
 

مشایخی در ادامه این جلسه از خانواده های هر یک از دانش آموزان قهرمان ورزشی، اساتید، مربیان و حامیان ورزش شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

در پایان از طرف معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، از افتخار آفرینان قهرمان: امیر رضا مقدّمی از آموزشگاه استاد شهریار مقام اول مسابقات بین المللی کشتی ، امیر محمد بخشی از هنرستان تلاش مقام اول تکواندو نوجوانان 2016  جهان ، عرفان ناظمی از هنرستان تلاش مقام  اول مسابقات قهرمانی تکواندو جوانان کشور ، فاطمه شاهی از دبیرستان شهدای زینبیه مقام  اول مسابقات تکواندو انتخابی تیم استان آذربایجان شرقی ، شیرین شمس از آموزشگاه موحد مقام سوم مسابقات قهرمانی جوانان کشوری دختران ، محمد رضا عبادی از آموزشگاه علامه امینی 2 مقام دوم مسابقات قهرمانی کشوری موی تای سنتی، با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل و تقدیر شد.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۲۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)