فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
پیمان امینی (peyman123 )    

درخواستی از مسوولین برای برخورد با تکدی و متکدیان

درج شده در تاریخ ۹۴/۱۲/۱۱ ساعت 12:53 بازدید کل: 192 بازدید امروز: 190
 

باسلام 

با توجه به این که متاسفانه  چند نفر مسن آقا و خانوم هستند که تو خیابان های چهاراه بالا و پایین  و حتی دیروز هم تو کلینیک الزهرا مشاهده شده که اصلاً نیاز مند نبوده  که خوشبختانه  یکی از کارکنان کلینیک دیده و مردم رو آگاه کرده و آن گدا فوری محل را ترک نموده است متاسفانه تازگیها چند نفر کودک و بالای 18سال دختر و زن که سیاه چرده هستند معلوم نیست که  کجایی هستند، را جمع کرده و به ولایت خودشان بر گردانند و اون دسته از گدایانی که نیازمند نیستند را به مقامات قضایی معرفی  کنند و اگر واقعاً نیازمند هستند به کمیته امداد امام خمینی معرفی کنند تا  این  گدایی در خیابان های شهر میانه ریشه کن شود با تشکر از عزیزان.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۶:۴۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)