فراموش کردم
اعضای انجمن(432) نقشه کلی منطقه ترکمنچای قوانین انجمن ها شورا انجمن ترکمنچای هیئت کوهنوردی ترکمانچای صندوق عمران ترکمانچای ستاد اقامه نماز جمعه ترکمانچای
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهرداد نجفلوی ترکمانی

سقوط هواپیما و اتفاقی دیگر (حدیثه قاسمی) قربانی دیگر که سرنشین هواپیما نبود

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۵/۲۳ ساعت 20:35 بازدید کل: 34 بازدید امروز: 30
 

ادای احترام به بزرگمنشی و مناعت طبع یک بانوی ایرانی، طبع بلندی که میتواند از دل سوانح دردناک نیز نتایج حیاتبخش به بار آورد:

حدیثه قاسمی، دختر 21 ساله و دانشجوی دانشگاه تهران که ساکن شهریار بود صبح یک شنبه هنگام سقوط هواپیمای ایران 140 درحالی که قصد رفتن به دانشگاه را داشت، در مسیر شهریار به میدان آزادی به عنوان مسافر در یک دستگاه تاکسی در حال حرکت بود،

وقتی صدای مهیب هواپیمای درحال سقوط به گوش رسید، بسیاری از رانندگان و عابران از جمله راننده تاکسی مزبور چشم به آسمان دوختتند و در همین لحظات بود که راننده تاکسی وقتی سرگردانی هواپیما در آسمان و احتمال برخورد آن را با خود دید منحرف شده و با یک دستگاه کامیون خاور برخورد کرد.
براثر این تصادف، با کمال تأسف حدیثه قاسمی به شدت مجروح و ساعت ها بعد دچار مرگ مغزی شد.

حدیثه چند روز پیش از سقوط هواپیما اقدام به پر کردن کارت اهدای عضو کرده بود و به همین دلیل پدر و مادرش با اهدای اعضای بدن این دانشجوی جوان از جمله اهدای قلب، کبد و کلیه های او موافقت کردند.

بنا به اخبار منتشره اعضای اهدایی حدیثه طی روزهای دوشنبه و سه شنبه به بیماران نیازمند پیوند زده شد و دستکم به هفت بیمار زندگی دوباره بخشیده است.

قهرمانان ملی ما کم نیستند. حدیثه و خانوادۀ او نیز نام خویش را در میان آنان ثبت کردند. به احترام بزرگمنشی حدیثه و والدین وی لحظه ای سکوت میکنیم.

حدیثه قاسمی

این مطلب توسط مهرداد نجفلوی ترکمانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۵/۲۳ - ۲۰:۴۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات