فراموش کردم
اعضای انجمن(447) شعری تکان دهنده درباره امام زمان حضرت مهدی عدالت و لطف خدا پیامبر اکرم : توبه زیباست ولی در جوانی زیباتر قدرت بدنی حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام در جوانی بی حسین احساس پیری میکنم ارتباط با مدیریت انجمن مذهبی
جستجوی انجمن
pariyaarangahar (paryaarang )    

ولادتی از جنس نور در تاریکی ها هفدهم ربیع الاول خجسته زادروز انگیزه خلقت، پیامبر رحمت، حضرت محمد صلوات الله علیه و آله و ولادت امام جعفر صادق(ع) است.

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۸/۲۴ ساعت 09:36 بازدید کل: 266 بازدید امروز: 266
 

 

ولادتی از جنس نور در تاریکی هابه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ، وقتی می آمدی، شکوه و زیبایی های جهان یک به یک در برابر عظمتت سر تعظیم فرود می آوردند. ایوان کسری چطور می توانست پابرجای بماند آنگاه که دنیا اقتدارت را نظاره کرد. وقتی چشم های جهان ، فروغ دیدگانت را به تماشا نشست ، مگر آتشکده فارس می توانست بازهم روشن بماندو ادعای روشنایی بخشی کند. همین که شمیم مهربانیت ، دستی به سر و روی دنیا کشید. ظالمان و نامهربانان جهان ، هراسان از خواب پریدند و دیگر نتوانستند روی آرامش را ببینند.

و الحق که باید تورا محمد "صلی الله علیه" می نامیدند که این چنین از پیش از خلقت و تا آنجا که برای زمان مفهومی وجود ندارد ستوده شده ای.

حالا بعد از گذشت صدها سال از تولدت ، هنوز هم جهان نور و روشنی اش را از تو وام میگیرد و هر آنجا که نام تو جاری می شود آزادگی و حقیقت طلبی معنا می گیرد.

ولادت فرخنده پیامبر عظیم الشان اسلام و ششمین اختر تابناک آسمان ولایت امام جعفر صادق(ع) مبارک باد

انتهای پیام / الف

۱۷ ربیع الاول، میلاد رسول مهربانی و صادق آل محمد (ع)

این مطلب توسط محراب عبوسی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)