فراموش کردم
اعضای انجمن(398) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
pariyaarangahar (paryaarang )    

نجباء: آمریکا پایه‌گذار فساد و آشوب در عراق است

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۸/۰۵ ساعت 12:59 بازدید کل: 81 بازدید امروز: 81
 

 

جنبش مقاومت نجباء اشغالگران آمریکایی را عامل فساد و خرابی و آشوب در عراق توصیف و تصریح کرد که آن‌ها به اهداف خود در نابودی این کشور و ریختن خون مردم بی‌گناه نائل نخواهند آمد.

نجباء: آمریکا پایه‌گذار فساد و آشوب در عراق استبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، جنبش نجباء عراق با تسلیت شهادت نیرو‌های الحشد الشعبی و امنیتی عراق که در حوادث اخیر این کشور به شهادت رسیدند، تاکید کرد که این نیرو‌ها به مبارزه با حزب بعث و تکفیری‌ها پرداخته بودند، حال آنکه متاسفانه به نحوی که یادآور جنایت‌های داعش است به شهادت رسیدند.

نجباء همچنین از تظاهرکنندگان خواست که به توصیه‌های مرجعیت جامه عمل پوشانده و اجازه ندهند که دنباله‌های حزب بعث و اشغالگران آمریکایی به تظاهرات مسالمت‌آمیز نفوذ کنند.

این جنبش مقاومت، اشغالگران امریکایی را موسس فساد و خرابی و آشوب در کشور توصیف و تصریح کرد که آن‌ها به اهداف خود در نابودی عراق و ریختن خون مردم بی‌گناه نائل نخواهند آمد.

نجباء مردم را به ممانعت از سوءاستفاده بدخواهان دعوت کرد و افزود: ضروری است که با بصیرت و وحدت به حمایت از فرزندان و دارایی‌های کشورمان بپردازیم و اجازه ندهیم بیگانگان سرنوشت کشورمان را به دست گیرند.

انتهای پیام/

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)