فراموش کردم
اعضای انجمن(243) مقررات انجمنهای سایت
جستجوی انجمن
pariyaarangahar (paryaarang )    

مسعود ده‌نمکی برای «اخراجی‌ها» و «رسوایی» چقدر دستمزد گرفت؟

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۷/۰۸ ساعت 13:53 بازدید کل: 25 بازدید امروز: 25
 

 

کارگردان سه‌گانه «اخراجی‌ها» دستمزد خود در فیلم‌هایش را شفاف‌سازی کرد.

مسعود ده‌نمکی برای «اخراجی‌ها» و «رسوایی» چقدر دستمزد گرفت؟به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود ده‌نمکی با ساخت مستند وارد حوزه تصویر شد. او در پاسخ به این سوال که بودجه فیلم‌هایش را از کجا می‌آورد، می‌خندد و می‌گوید: «خودم هم نمی‌دانم» و بعد در راستای شفاف‌سازی در این زمینه می‌گوید: «در مورد فیلم‌های من که همه می‌دانند. واقعا «فقر و فحشا» را با یک دوربین هندی کم ساختم. هیچی هم خرج نکردم. ولی «اخراجی‌ها۱» آقای کاسه‌ساز سرمایه‌گذارش بود.»

وی در ادامه می‌گوید: «۵۰۰ میلیون خرج ساخت «اخراجی‌ها۱» شد، دوونیم میلیارد فروخت و ۳۰ تومان درآمد خودم بود برای حدود یک سال و نیم کار. «اخراجی‌ها۲» هم یک‌ونیم میلیارد خرجش بود و هشت‌ونیم میلیارد فروخت. دستمزد من ۷۰ تومان بود. در «رسوایی۱» ۱۰درصد فیلم را سهیم بودم که فکر می‌کنم حدود ۲۰۰ تومان شد.»

ده‌نمکی که آخرین فیلمش «زندانی‌ها» را با همکاری سازمان اوج ساخته همچنین توضیح داد: «وقتی می‌گویم می‌خواهم فیلم بسازم، از یک سال قبلش بخش‌های خصوصی می‌آیند ۴۰۰، ۵۰۰تومان ویدئوش را می‌خرند. بیست، سی درصد فیلم را می‌خرند یا بیش از ۵۰ درصد فیلم را می‌خرند و من با آن پول فیلم را می‌سازم.»

منبع:خبرآنلاین

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (9)