فراموش کردم
رتبه کلی: 6936


درباره من
شماره ی من09142591861
وبلاگ های من
paryaarang.blogfa.com
pardisarang1370.blogfa.com
pardidararang.persianblogfa.com
padidaharang.blogfa.com
paryaarang.persianblogfa.com
pradisarang.blogfa.com
به وبلاگ های من نگاه کنید نظردهید اکانت اصلی من paryaarangهستش سلام کسانی من رابه عنوان دوست من راادد می کنند یادرنظر سنجی ها شرکت می کنند خواهش می کنم pv ندهند
ایستاگرام من
paryaarang9@
pariyaarangahar (paryaarang )    

پلیس قلابی در شمال تهران دستگیر شد

درج شده در تاریخ ۱/۰۵/۲۶ ساعت 20:23 بازدید کل: 8 بازدید امروز: 8
 

 

 

ایسنا/ رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به دستگیری پلیس قلابی در شمال تهران و یک سارق که با لباس شهرداری دزدی می‌کرد، گفت: یک سارق که با لباس شهرداری اقدام به سرقت محتویات داخل خودرو در محله مجیدیه می‌کرد توسط پلیس دستگیر شد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اشاره به مهمترین پرونده‌های پلیس پیشگیری تهران بزرگ در روزهای اخیر گفت: روز گذشته مأموران واحد عملیات کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس در حال گشت‌زنی در شهرک قدس بودند که به یک دستگاه خودروی سواری مدل بالا که کنار خیابان توقف کرده بود و پلاک نداشت مشکوک شدند.
وی ادامه داد: مأموران برای بررسی بیشتر به خودرو مراجعه کردند. در ادامه راننده خودرو با مشاهده خودروی پلیس و نبود امکان ترک محل و مسدود شدن مسیر خودرو توسط پلیس، کارت شناسایی خود را ارائه داد و خود را از پرسنل نیروی انتظامی معرفی کرد. پس از استعلام و بررسی ماموران مشخص شد که مدارک وی تقلبی است. همچنین در بررسی بیشتر از داخل خودروی متهم، تعدادی مدارک شناسایی با عناوین مختلف، مدارک سایر افراد و تعدادی از مهرهای مختلف کشف شد.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: بررسی تخصصی‌تر و شناسایی مالک مدارک نشان داد که این متهم با خود را به عنوان مأمور پلیس معرفی کرده و مدارک شهروندان را اخذ کرده است. این متهم ۳۷ ساله در تحقیقات پلیسی به جرم خود و جعل عنوان، اخاذی از شهروندان و پنج فقره مورد مشابه اعتراف کرد. مالباختگان این پرونده نیز شناسایی شدند و متهم به مرجع قضایی معرفی شد.
رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده موارد مشابه، از طریق سامانه فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ پلیس را در جریان این موضوعات قرار دهند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۱/۰۵/۲۶ - ۲۰:۲۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)