فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
pariyaarangahar (paryaarang )    

هلی کوپتر میانه سر از گلستان در آورد

درج شده در تاریخ ۹۹/۱۰/۰۴ ساعت 18:34 بازدید کل: 125 بازدید امروز: 125
 

 

 صدای میانه
 ۹۹/۹/۳۰
 
 ۲۱:۰۲
هلی کوپتر میانه سر از گلستان در آورد

 

حدود یکماه پیش در صدای میانه خبری منتشر شد که هلی کوپتر میانه به علت نداشتن آشیانه از میانه برداشته شده است ،بلافاصله تکذیبیه ها شروع شد که نه به خاطر اشیانه که به علت تعمیرات دوره ای و نبودن قطعات مورد نیاز بوده است.

دکتر رحمانی رییس اورژانس استان :بالگردهای اورژانس هرساله به مدت یکماه برای اورهال و بازبینی قطعات از شهرستان خارج می شوند اما علت غیبت بیش از یکماه بالگرد میانه، مشکل در تامین برخی قطعات آن است که به زودی رفع خواهد شد.

وی  همچنین در مورد برخی اخبار در خصوص برچیده شدن اورژانس هوایی میانه به دلیل نبود آشیانه را تکذیب کرده بود.

 امروز ،ایشان مشکل را نداشتن آشیانه اعلام کرده اند که دوباره به خبر صحیح صدای میانه بر می گردد.

اما جالب تر از اینها ،داعیه مسئولین میانه ای ست که ،امروز بیانیه داده اند باید هلی کوپتر برگردد یا فلان اعتبار را گرفته ایم ،یا مسئول سابقی گفته که کاری را که ما کردیم، نتوانستند نگه دارند و حاضر به کمک کردن برای برگرداندن آن است.

حال سوالی که ذهن مخاطب را درگیر می کند این است که جناب مسئول محترم آیا از رفتن هلی کوپتر خبر داشتید و چیزی نگفتید؟ یا امروز بعد از رسانه ای شدن موضوع آن را عیان می کنید ؟ یا اینکه کلا از موضوع بی خبر بوده اید؟ همه اینها نمره منفی برای مسئول شهرستانی ست.

مسئولی که برای ناکجاآبادها بیانیه می دهید و در امور بین المللی سر رشته دارید ،اگر فارغ از مسائل جهانی شدید ،گاهی نیم نگاهی هم به دور و برتان بیاندازید که ببینید چند بیمار طی چند هفته اخیر در برف و سرما گیر کرده اند و شاید اگر امدادگران نبودند جانشان را از دست می دادند ،همانطور که نوزاد مادر باردار در روستای فندقلو چندی پیش به علت نبودن همین هلی کوپتر سقط شد.

چنانچه مسئولین شهرمان از هلی کوپتر میانه خبر ندارند، بهتر است بدانند که نماینده سابق میانه گفته که در استان گلستان می باشد.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۸:۵۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)