فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
اعضای انجمن(269) نحوه ارسال مطلب نحوه ارسال عکس، موسیقی، فیلم دلایل رد مطلب
جستجوی انجمن
pariyaarangahar (paryaarang )    

پایان ناباروری با دریافت خدمات درمان‌های جایگزین

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۲/۱۴ ساعت 17:03 بازدید کل: 264 بازدید امروز: 264
 

 

ناباروری

مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا با موفقیت ۵۰ درصدی درمان زوج‌های ناباروری که به مرحله اهدا رسیده‌اند، نویدگر اتمام ناباروری زوجینی است که باوجود دریافت درمان‌های متعدد ناباروری از فقدان فرزند رنج می‌برند.

به گزارش ایسنا، دکتر فرهاد یغمایی، متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری و مسئول کلینیک اهدای این مرکز گفت: مرکز درمان ناباروری ابن سینا با بهره گیری از امکانات و تجهیزات مدرن و به روز دنیا و کادر علمی فوق تخصصی و با تجربه از جمله مراکز منحصر به فرد در ارائه خدمات اهدا شامل اهدای تخمک، اهدا جنین و رحم جایگزین است که با برخورداری از نرخ بالای موفقیت درمان زوجین و ضمن رعایت کامل محرمانگی بر اساس قوانین مصوب، اطمینان از سلامت روند اهدا و جلوگیری از تجاری سازی این خدمات درمانی پیشرفته را نوید می‌دهد.

وی در ادامه افزود: این مرکز از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز کرده و خوشبختانه توانسته است درصد بالای درمان ناباروری را در کارنامه فعالیتی خود به ثبت رساند. در همین راستا، کلینیک اهدای ابن سینا نیز به عنوان یک مرکز ارجاعی در کشور و با درصد بالای موفقیت توانسته است به هزاران زوج، خدمات منحصر به‌فرد خود را ارائه داده و مهم‌تر از آن رضایتمندی بالایی را در زوجین ایجاد کند.

یغمایی همچنین اظهار کرد: امروزه شیوه‌های درمان ناباروری، طیف گسترده‌ای از روش‌های ساده، همچون درمان‌های دارویی تا روش‌های پیچیده، همچون استفاده از درمان‌های جایگزین یا اهدا را شامل می‌شود که تمام این خدمات همگام با دنیا و با بهره‌گیری از آخرین تکنیک‌های به روز، در مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا قابل ارائه است و زوجین نابارور در صورت لزوم با تکرار درمان، یقیناً نتیجه خواهند گرفت.

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۷:۳۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات