فراموش کردم
اعضای انجمن(325) مدیریت انجمن
جستجوی انجمن
pariyaarang (parni )    

تصویر یادگاری زوج نخبه کشته شده در حادثه سقوط «هواپیمای اوکراینی» با «سردار شهید سلیمانی»

درج شده در تاریخ ۹۸/۱۰/۲۰ ساعت 16:13 بازدید کل: 81 بازدید امروز: 81
 

 

عکس یادگاری از این زوج پس از کشته شدن در سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین که با سردار شهید سلیمانی گرفته اند منتشر شده است.

تصویر یادگاری زوج نخبه کشته شده در حادثه سقوط «هواپیمای اوکراینی» با «سردار شهید سلیمانی»به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  مرحوم محمد صالحه یکی از قوی‌ترین، باهوش‌ترین و نجیب‌ترین برنامه‌نویسان ایرانی بود که برای ادامه‌ی تحصیلات دکتراش به دانشگاه تورنتوی کانادا می‌رفت.

بیشتربخوانید: هواپیمای اوکراینی با مخالفت مهندس ایرانی و موافقت مهندس پرواز اوکراینی پرید

در کانادا جلسه‌ی قرآن می‌گرداند، از بچه‌های معتقد و انقلابی بود و قصد داشت پس از اتمام دکترا به ایران بازگردد.سال‌ها مدیر فنی شرکت بیان بود و در تولید محصولات دانش بنیان متعددی نقش کلیدی داشت.

عکس یادگاری زوج نخبه کشته شده در سقوط هواپیمای اوکراینی با سردار شهید سلیمانی+ عکس

مدال نقره المپیاد کشوری کامپیوتر ۸۲، مقام سوم مسابقات جهانی روبوکاپ شبیه سازی فوتبال ۲۰۰۴، مقام دوم مسابقات جهانی روبوکاپ شبیه سازی امداد ۲۰۰۷، مقام هفتم مسابقات ACM منطقه‌ای غرب آسیا ۲۰۰۹، مدال طلای المپیاد دانشجویی کامپیوتر ۸۹ بخشی از افتخارات علمی او بودند. 

منبع: رکنا

انتهای پیام/

این مطلب توسط موسی اصلانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)