فراموش کردم
اعضای انجمن(4)
جستجوی انجمن
pariyaarang (parni )    

بخش عظیمی از امنیت مرهون تلاش سردار سپهبد سلیمانی است

درج شده در تاریخ ۹۸/۱۰/۱۴ ساعت 22:25 بازدید کل: 138 بازدید امروز: 138
 

 

سرهنگ شیردل، یکی از فرماندهای هشت سال دفاع مقدس گفت:امروز بخش عظیمی از امنیت کشور مرهون تلاش‌های سردار سپهبد سلیمانی است.

امنیت مرهون تلاش سردار سپهبد سلیمانی استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، سرهنگ شیردل، یکی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس و همرزم شهید سردار سپهبد سلیمانی در مراسم یاد بود این شهید بزرگوار گفت: امروز بخش عظیمی از امنیت کشور و امنیت در شرق مرهون تلاش‌های سردار سپهبد سلیمانی است.

او با بیان اینکه شهید سردار سپهبد سلیمانی تمام عمرش را در راه جهاد خدمت کرد، افزود:  امریکای خبیث زمانی که نتوانست با جنگ رو در رو کاری از پیش برد در تاریکی شب ایشان را به شهادت رساند.

سرهنگ شیردل با بیان اینکه تا کنون هر گاه اتفاقی برای ما افتاده شده با قاطعیت پاسخ داده ایم، بیان کرد: قطعا پاسخ این گستاخی آمریکا در زمان و مکان مناسب داده خواهد شد.

یکی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس و همرزم سردار شهید سلیمانی عنوان کرد: با حرکت در مسیر ولایت و رهبری پوزه ابرقدرت‌های استکبار را به خاک خواهیم مالید و پرچم اسلام را در اقصا نقاط دنیا بر خواهیم افراشت.

انتهای پیام/ ی

این مطلب توسط محراب عبوسی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۱۰/۱۴ - ۲۲:۵۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات