مهدی میرزایی شهردار میانه به همراه هیات همراهشان، ضمن حضور در دانشکده فنی و مهندسی میانه از این واحد دانشگاهی و پروژه های در حال احداث آن بازدید کرد.

به گزارش میانه نیوز به نقل از روابط عمومی دانشکده فنی و مهندسی میانه، جناب آقای دکتر رضا عبدی رئیس دانشکده فنی و مهندسی میانه، ضمن خوش آمدگویی و عرض خیر مقدم، حضور جناب آقای مهندس میرزایی را در دانشکده فنی و مهندسی میانه مغتنم شمرده و با اشاره به شناخت قبلی ایشان از توانایی های برجسته و علاقمندی شهردار محترم به محیط های دانشگاهی و فرهنگی، به برخی  از مهم ترین مشکلات و مسائل دانشکده، مانند: عدم وجود راه ارتباطی مناسب از طرف جاده میانه – ترک به دانشکده، ورودی ناموزون با وضعیت نامناسب دانشکده،  عدم وجود ایستگاه های سرویس مناسب در فضای شهری و… اشاره کرد.

میرزایی پس از بازدید از فضای آموزشی و محیط پیرامونی دانشکده، ضمن اعلام رضایت و خرسندی از پیشرفت و گسترش فضای آموزشی و رفاهی دانشکده، تاکید کرد: امروز اهمیت جایگاه علم و دانش در کشور بر هیچ کسی پوشیده نبوده و همه باید در حد توان و امکانات از مجموعه های علمی و آموزشی حمایت نمایند. همچنین شهردار میانه، مشکلات مورد اشاره از طرف رئیس دانشکده را منطقی و قابل درک دانسته و در راستای مرتفع شدن آن ها قول مساعد داد.

در پایان رضا عبدی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی شهردار محترم و مجموعه همکارانشان در پرسنل شهرداری، شورای محترم شهر و سایر دستگاه های مرتبط، اضافه کرد: امیدوارم با توجه و عنایات همه مسولین و نخبگان به حوزه علم و دانش، همه باهم بتوانیم در راستای گسترش روزافزون علمی و پیشرفت همه جانبه کشور عزیزمان ایران گام های مثبت و مفیدی رو به جلو برداریم.