فراموش کردم
اعضای انجمن(4)
جستجوی انجمن
pariyaarang (parni )    

اولین کشور به بایدن تبریک گفت / تبریک زودهنگام نخست وزیر فیجی

درج شده در تاریخ ۹۹/۰۸/۱۸ ساعت 16:25 بازدید کل: 495 بازدید امروز: 495
 

 

مجموعه: اخبار بین المللتاریخ انتشار : شنبه, 17 آبان 1399 15:23
  اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,نخست وزیر فیجی
نخست وزیر فیجی در حالی که هنوز نتایج قطعی و نهایی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا اعلام نشده، به جو بایدن نامزد دموکرات‌ها، در حساب کاربری خود در توئیتر تبریک گفت و خواستار بازگشت ایالات متحده به پیمان اقلیمی پاریس شد. 

به گزارش ایرنا، فرانک باینیماراما (Frank Bainimarama) نخست وزیر فیجی سه روز پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در حالیکه نتایج قطعی این انتخابات اعلام نشده، در حساب کاربری خود در توئیتر به جو بایدن، نامزد حزب دموکرات تبریک گفت و خواستار بازگشت ایالات متحده به پیمان اقلیمی پاریس شد.

 

نخست وزیر فیجی افزود: ما یک سیاره (کره زمین) داریم که باید آن را با یکدیگر از شرایط وخیم آب و هوایی نجات دهیم و یک اقتصاد جهانی داریم که باید از عواقب ناشی از شیوع ویروس کرونا، بهتر از قبل دوباره آن را با یکدیگر بسازیم؛ اکنون بیش از هر زمان دیگری به چندجانبه گرایی ایالات متحده نیاز داریم.

 

پس از خروج رسمی دولت ترامپ از توافق اقلیمی پاریس در روز چهارشنبه ( ۱۴ آبان / ۴ نوامبر) جو بایدن نامزد دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد که در صورت پیروزی در اولین روز از دوره ریاست جمهوری خود (۲۰ ژانویه ۲۰۲۱) آمریکا به پیمان اقلیمی پاریس دوباره ملحق می شود.

 

بایدن در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: ترامپ رسما از توافق آب و هوایی پاریس خارج شد؛ من دقیقا ۷۷ روز دیگر به آن دوباره ملحق می شوم.

 • ارائه موثرین راهکاررفع اضطراب و حواس پرتی

 • راهی بدون بازگشت برای ترک سیگار

 •  

   

  پنجاه و نهمین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سوم نوامبر- ۱۳ آبان ماه - برگزار شد و بر اساس آخرین گزارش شبکه خبری فاکس نیوز نزدیک به دونالد ترامپ رئیس جمهوری فعلی آمریکا، بایدن تاکنون ۲۶۴ رای الکترال و ترامپ ۲۱۴ رای الکترال را به دست آورده اند.

   

  این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۳:۱۸
  اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
  برچسب ها:

  1
  1


  لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
  فراموش کردم
  تبلیغات
  کاربران آنلاین (1)