فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
pariyaarang (parni )    

قیمت گوجه فرنگی به ۱۴ هزارتومان رسید/ مجموعه: اخبار اقتصادی و بازرگانی تاریخ انتشار : شنبه, 17 آبان 1399 15:25 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, قیمت گوجه فرنگی رئیس اتحادیه صنف میوه و سبزی با بیان اینکه نرخ هر کیلوگرم گوجه فرنگی در سطح خرده فروشی بین ۱۱ ت

درج شده در تاریخ ۹۹/۰۸/۱۸ ساعت 16:24 بازدید کل: 132 بازدید امروز: 132
 

قیمت گوجه فرنگی به ۱۴ هزارتومان رسید/

مجموعه: اخبار اقتصادی و بازرگانیتاریخ انتشار : شنبه, 17 آبان 1399 15:25
  اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, قیمت گوجه فرنگی
رئیس اتحادیه صنف میوه و سبزی با بیان اینکه نرخ هر کیلوگرم گوجه فرنگی در سطح خرده فروشی بین ۱۱ تا ۱۴ هزار تومان است، بیان کرد:نرخ این محصول تا حدود ۲۰ روز دیگر متعادل می شود. 

 اسدالله کارگر با بیان این که نرخ گوجه فرنگی در بازار روند نزولی به خود گرفته است، گفت:بررسی های میدانی ما نشان می دهد که قیمت هر کیلوگرم گوجه فرنگی در سطح شهر بین ۱۱ تا ۱۴ هزار تومان است.

 

مهر نوشت؛ وی اضافه کرد:افزایش نرخ به یک باره اتفاق می افتد اما طول می کشد تا قیمت ها دوباره به تعادل برسند. ضمن اینکه فعلا ما در سطح شهر با گرانفروشی مواجه نیستیم بلکه بحث گرانی محصول مطرح است. قیمت گوجه فرنگی افزایش یافته و فروشندگان آن را گران می خرند و ناچار هستند با همین قیمت ها نیز عرضه کنند.

 

کارگر با بیان اینکه در میدان مرکزی میوه و تره بار هم اکنون قیمت هر کیلوگرم گوجه فرنگی طبق نرخ نامه از ۷ تا ۹ هزار تومان تا ۱۱ هزار تومان است، افزود:البته بسته به کیفیت محصول قیمت تغییر می کند و با نوسان همراه است چون در محصول گوجه بحث کیفیت آن بسیار مهم است.

 

وی ادامه داد :اگر مغازه داران هم که ۳۵ درصد سود را در قیمت های مذکور اعمال کنند به همان نرخ هایی می رسیم که الان در سطح شهر وجود دارد.

 

کارگر با بیان اینکه با انبوه شدن عرضه گوجه فرنگی از مناطق جنوبی کشور قیمت ها متعادل می شود، افزود:حدود ۲۰ روز دیگر زمان لازم است تا قیمت گوجه فرنگی متعادل شود.

 • رفع‌دعاوی‌ملکی/کوتاهترین زمان،کمترین هزینه

 • حس می کنی دچار کم شنوایی شدی؟

 •  

   

  وی همینطور با اشاره به اینکه فصل تغییر کرده و دیگر در مناطقی مانند ورامین گوجه کشت نمی شود، خاطرنشان کرد:گوجه ای که الان به بازار می آید از مناطق جنوبی کشور است و هزینه حمل و نقل نیز به آن افزوده می شود بنابراین نباید انتظار داشته باشیم گوجه جدید به همان قیمت گوجه ای که از اطراف شهر تهران می آمد، عرضه شود.

  این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۳:۱۸
  اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
  برچسب ها:

  1
  1


  لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
  فراموش کردم
  تبلیغات
  کاربران آنلاین (0)