فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

جلسه ی اعضای هیت امناء بازار با اعضای محترم شورای اسلامی شهر

درج شده در تاریخ ۹۲/۰۶/۲۵ ساعت 13:00 بازدید کل: 359 بازدید امروز: 61
 

روابط عمومی هیت امناء اعلام نمود جلسه ای با حضور اعضای هیت امناء بازار و اعضای شورای شهر روز یکشنبه مورخ 92/06/24 در محل ساختمان شورای شهر برگذار گردید.به گفته ی علیرضا جباریان،اقای حسین رزاقی به نمایندگی از اعضای هیت امنا اعلان حمایت همه جانبه ی بازار را از اعضای جدید شورا نمود و سپس به بیان مشکلات و کاستی های شهر و بویژه بازار نمود.که عبارتند از:

1-حل ترافیک شهر و ایجاد خیابان های جدید

2-زیبا سازی شهرو بازسازی بافت های فرسوده ی شهر

3-اتمام طرح اطراف امام زاده اسماعیل(ع)

4-مرمت و تعویض کف پوش و سقف بازار

5-حل معضل سد معبر کل شهر 

و در ادامه نیز جناب اقای نعمت زاده ریاست محترم شورای شهرضمن تشکرقدردانی از حضور اعضای هیت امناء بازار در جمع شورا،ان را موجب دلگرمی و تشویق اعضای شورا شد و بیان کرد که با اتحاد کامل و یکدستگی اعضای شورا و با همکاری بازاریان به حل معضلات شهر و بازار خواهیم پرداخت.و در اخر نیز اعضای محترم شورای شهر  به بیان نطرات خود در مورد مشکلات قید شده پرداخته و اعلام امادگی خود را در جهت رفع مشکلات شهر و بازار نمودند.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)