فراموش کردم
رتبه کلی: 874


درباره من
مشاور تغذیه و رژیم درمانی
حاجوی (nnasrin )    

" اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم "

درج شده در تاریخ ۹۰/۱۱/۰۶ ساعت 22:31 بازدید کل: 2563 بازدید امروز: 262
 

بی تفاوتی همان افتی هست که از بدو تاسیس اسلام گریبانگیر جامعه اسلامی بوده است درزمان حضرت رسول، امام علی و سایر ائمه وجود داشته و اوج آن در زمان امام حسین (ع) بود، حتما می دانید که یکی از دلایل قیام امام حسین نیز بی تفاوتی مردم بود حتی در روز عاشورا نیز عده ای روی تپه ای نزدیک قتلگاه دست به دعا برداشته بودند که خدایا حسین را یاری کن داشتند دعا می خواندند تا امام حسین بدینوسیله یاری شود..!

...

پارسایی ناگهان دید از تمام ثروتش محروم شده, می دانست: خداوند در هر شرایطی به او کمک می کند... بنا بر این دعا کرد: پروردگارا: بگذار در مسابقه ی بخت آزمایی برنده شوم...سال ها و سال ها دعا کرد و هنوز فقیر بود..! سرانجام روزی در گذشت و از آن جا که مرد بسیار پرهیزگازی بود, مستقیم به بهشت رفت..! هنگامی که به آن جا رسید, حاضر نشد وارد بهشت شود.. گفت: تمام زندگیش را مطابق با آموخته های مذهبی اش زیسته است و خداوند هرگز نگذاشت او در مسابقه ی بخت آزمایی برنده شود.. مرد گفت: هر قولی که به من دادی دروغ بود..! پروردگار پاسخ داد: همواره حاضر بودم در برنده شدنت کمک کنم.. اما هر چه هم که می خواستم کمکت کنم.. تو یک بلیط بخت آزمایی نخریدی..! *

...

و من این بار با توکل بر خدا و با توجه به سابقه ی درخشان آقای دکتر مددی,با شرکت در انتخابات و رای به ایشان, امیدوارم بتوانم قدمی در راه استعلای شهرم و بهبود وضعیت میانه و میانه ای بردارم..!

* : " مکتوب,پائولو کوئلیو "

" به امید یاری حق و موفقیت آقای دکتر مددی "

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۰/۱۱/۰۶ - ۲۲:۳۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)