فراموش کردم
اعضای انجمن(403) مقررات انجمنهای صفحه اصلی مقررات خاص انجمن موسيقي ارتباط با مدیر انجمن
جستجوی انجمن
رضا ناصرپور (naserpoor )    

بیوگرافی شاهین نجفی +کلیپ

منبع : http://sadee.rozblog.com/post/78
درج شده در تاریخ ۹۳/۰۷/۲۸ ساعت 18:43 بازدید کل: 35 بازدید امروز: 31
 

شاهین در شهر بندر انزلی و دو سال بعد از انقلاب به دنیا آمده است به دوران کودکی اش که نگاهی بندازیم به جز سختی نمی توان چیز دیگر دید. از دست دادن پدر در سن شش سالگی بعد از آن سر و کله زدن با یه برادر معتاد به مواد مخدر ، همین موارد کافی است تا در درون اش خوی سرکش اش شکل بگیر.

 

از کودکی که بگذریم در دوران جوانی بعد از ورود  به دانشگاه و تحصیل در رشته جامعه شناسی چندی نگذشت او از دانشگاه خود به دلیل سرکشی اخراج شد.

تا این جا ما نکته مثبتی در زندگی شاهین نجفی نمیبینم هر چه هست سختی و مشکلات است و بس .

اما چگونه وارد دنیا موسقی شد :

شاهین نجفی در دوان نوجوانی شروع به یادگیری موسقی و ساز های مختلف کرد او در ایران بعد از یکی دو اجرا ممنوع صدا شد و این امر باعث شد و به خارج از کشور مهاجرت کند ، در آلمان با گروه های اینان و تپش ۲۰۱۲ کار کرد ، با آلبوم ما مرد نیستم فعالیت رسمی خود را شروع کرد......

 

 

آدرس فیس بوک شاهین نجفی shahinnajafi666 است با کمی توجه عدد ۶۶۶  برای من جالب به نظر رسید ، چرا ۶۶۶ ؟؟؟ چه رازی در این عدد نهفته است ؟

فکر نکنم لازم باشم در مورد این عدد صحبت کن چون شما دوستان از من در مورد این عدد بهتر می دانید همین بس که این عدد ، عدد شیطان پرستان است ، چرا شاهین نجفی باید برای صفحه شخصی خود در فیس بوک این عدد را انتخاب کند ؟

از این موضوع که گذری کنیم در جای شاهین نجفی اعلام میکند هیچ چیز را لایق پرستش نمیداند و خدا وشیطان بیشتر قابل ترحّم هستند تا پرستش!!!

شاهین در قسمتی از یکی از ترانه های خود به نام شراعظم این گونه میگوید (مارح وت یارب زج هدجس) که اگر این جمله را به سبک ریورس یا برگردان موسیقی گوش دهیم جمله (سجده جز برای تو حرام) را خواهیم شنید.

حال اگر شاهین نجفی کسی را قابل پرستش نمی داند  ، پس سجده جز برای تو حرام ! تو کیست و چه معنای دارد ؟

باید اشاره کنم که این عقائد خیلی نزدیک و شبیه عقائد شیطان پرستان است و باید گفت در کارها و دیگر رفتار شاهین نجفی این موراد به شدت دیده میشود.

حال از این عدد ها و کلمات که بگذریم می رسیم به کاور آهنگ نقی که با بی شرمی تمام به مقدسات شیعیان و حضرت امام رضا (ع) توهین کرده است.

بعضی دوستان شاید این را توهین ندادن ولی دوست دارم نظرشون رو در این چند مورد بدونم

اول این که چرا باید از اندام یک زن به عنوان ضریح امامی استفاده شود این چه توجیه می تواند داشته باشد ؟

 

حالا از متن این شعر که بگذریم این موراد ذکر  شده قابل تامل است و باید نشست و اندیشید ، سوالاتی که اول متن مطرح کردم را شاید راحت تر بشود حال پاسخ داد

با سختی ها و سیاهی ها که شاهین نجفی در دوران کودکی خود بر اثر مرگ پدر و اعتیاد برادر بعد از آن کشیده است ، شاید یکی از عوامل اصلی دین گریزی و هم تمایلات شدید او به شیطان پرستی و همجنسگرای دانست

اما این یک نتیجه گیری صد در صد نمی باشد و نیاز به کاوش بیشتری در رفتار و کردار این فرد می باشد ولی با موردی که اکنون در دست داریم این تنها گزینه های پیش روی ماست.

در آخر لازمه یه نکته رو متذکر بشم دوستان طرفدار شاهین نجفی بر این باور هستند که باید آزادی بیان داشته باشیم تا همه حرف های مان را بزنیم من هم از همین باور این افراد پی روی کردم و این متن را نوشتم امیدوارم برایشان قابل حضم باشد.

کلیپ ها:

بیوگرافی شاهین نجفی 1

بیوگرافی شاهین نجفی 2

این مطلب توسط موسی اصلانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
4
5
1 2 3 4 5


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات