فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
رضا ناصرپور (naserpoor )    

شبهای جمعه در میانالی

درج شده در تاریخ ۹۸/۰۹/۰۲ ساعت 23:40 بازدید کل: 1429 بازدید امروز: 1429
 

خوشحالم که قطعی اینترنت باعث شد که به سایت برگردم و چند روزی در کنار دوستان وفادار سایت میانالی باشم، البته در این سالها هر از گاهی به سایت سر میزدم ولی با کاربران آنلاین کمی مواجه میشدم و این برایم ناراحت کننده بود .

در این چند روز خاطرات بسیاری برایم زنده شد و همچنین از دیدن دوستان قدیمی خوشحال شدم .

همه ما روزهای زیادی را کنار هم گذراندیم ما در میانالی خندیدیم ، ما در میانالی دوست شدیم ،ما در این سایت دل بستیم ،عاشق شدیم و هزاران بحث و اتفاق های دیگر...

همه ما ساعت ها پشت کامپیوتر نشستیم و کنار هم بودیم اما حالا میانالی خالی مانده و پیشرفت تکنولوژی و گوشی ها و اپلکیشن ها باعث دوری ما از میانالی و دوری ما از هم شده است.

کاش میانالی هم یک اپ اندروید داشت اما در صحبت هایی که با آقای عزیزی مدیر سایت داشتم نوشتن اپ انروید برای میانالی بسیار مشکل است و متاسفانه نمیشود برای میانالی اپلکیشن نوشت.

در این چند روز به این فکر افتادم که حداقل یک روز از ایام هفته به روز میانالی نام گذاری شود تا همه ما در این روز و در ساعتی مشخص در سایت آنلاین باشیم تا چند ساعتی به یاد روزهای قدیم کنار یکدیگر باشیم.

به نظرم شبهای جمعه زمان خوبی باشد و از دوستان تقاضا دارم که به اعضای سایت خبر دهند و با نشر این مطلب اطلاع رسانی کنند.

شب های جمعه در میانالی

{#}{#}{#}{#}{#}

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)