فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مظهرالعجائب (nahj )    

حکایت،حکایت یارانه است؟!

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۶/۲۹ ساعت 00:59 بازدید کل: 310 بازدید امروز: 304
 

بسم الله الرحمن الرحیم

حتما بخونید 

دوموش سر تقسیم پنیری دچار اختلاف شدند ونزد گربه ای رفتند تا با استفاده از ترازوی که داشت، پنیر را بطور مساوی بین آنها تقسیم کند.گربه پنیر را به نحوی تقسیم کرد که یک تکه سنگین تر از تکه بعدی شد.پس از تکه سنگین مقداری جدا کرد وخورد.اینبار تکه بعدی سنگین گردید .گربه دوباره از آن مقداری جداکرد وخورد باز هم یکی از دو تکه پنیر از دیگری سنگین ترشد .گربه آنقدر این عمل را تکرار کرد تا تنها تکه ای کوچکی باقی ماند .پس گربه آخرین تکه را به موشها نشان داد وگفت : اینهم مزد کارم است وآن رابردهان گذاشت وخورد.ودو موش گرسنه با شکم گرسنه باز گشتند.

این حکایت .حکایت یارانه ماست.اول گفتند .یارانه عادلانه نیست وبرخی افراد ثروتمند چندین اتومبیل دارند واز بنزین یارانه ای استفاده می کنند وبرخی افراد فقیر اصلا ماشینی ندارند که از یارانه استفاده کنند پس بابد یارانه را هدفمند کنند.پس به ان بهانه برق وگازو آب وبنزین ونان وغیره ذالک را گران کردند.ویارانه رانصف کردندونصف آنرا خوردن ونصف دیگر را هر ماهه به مردم دادند .بعد گفتند یارانه به برخی افراد تعلق نمی گیرد وبدین سان نصف نصف را باز خوردند وبه مابقی یارانه را از اول ماه به آخر ماه کشاندند وحالا جناب آقای نوبخت اعلان کردند. پرداخت یارانه به شکل نقدی برای دولت میسر نیست و این پول باید صرف اشتغال شود...واین همان آخرین تکه پنیر است....

این مطلب توسط سعید کریمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)