فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 1273


درباره من
حسن مسلمی (moslemi )    

تقدیروتشکرازمردم خوب وفهیم میانه

درج شده در تاریخ ۹۲/۰۳/۲۹ ساعت 00:59 بازدید کل: 501 بازدید امروز: 38
 

بسمه تعالی     

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق      

                                             هرآنکه شکر خلق نگذارد شکر خالق نیز نتواند

 حضور سراسر شور و شوق مردم در پای صندوق های رأی در پاسخ به فرمان حماسه سازی رهبر فرزانه انقلاب روزی بزرگ وبه یادماندنی را در تاریخ افتخارات مردم مؤمن و ولایتمدار ایران اسلامی رقم زد .

اینک که شما مردم فهیم و بصیر میانه  همچون سایر هموطنان عزیز در این روز حماسی و ماندگار عهد و میثاق خود را با بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی و شهیدان والامقام تجدید کرده و با نمایش وحدت و انسجام مثال زدنی خود پاسخ محکمی رابه دشمنان این مرز و بوم  نشان دادید بهترین و صمیمانه ترین درودها و تبریکات خود را به محضر با عزّ و شرف شما مردم  اصیل و نجیب میانه تقدیم می نمایم

  هم چنین لازم می دانم از تمامی عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و چهارمین دوره  شوراهای اسلامی شهر و روستا و در رأس آنان فرماندار محترم و امام جمعه محبوب شهرستان ویژه میانه راکه مقدمات وبسترلازم رابه بهترین شکل دراین امرخطیرفراهم ساختند تقدیر و تشکر نمایم .

وبدینوسیله ازتمام همشهریان محترم ودوستان وآشنایان گرامی که بنده را موردلطف ومرحمت خویش قراردادند صمیمانه وقلبا" سپاسگزاری وتشکر نموده وامیدوارم که درتمام لحظات زندگیم خداوندمتعال توفیق خدمت به مردم رانصیب این حقیرعطاء فرماید.             ومن الله التوفیق    

                                                                بااحترام وسپاس                   حسن مسلمی

 

این مطلب توسط حامد رستمی کیا بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۰۳/۲۹ - ۰۱:۰۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات