فراموش کردم
اعضای انجمن(326)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
شازده_کوچولو (morteza77 )    

چند مشکل و درخواست و پیشنهاد در رابطه با سایت میانالی

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۳/۲۵ ساعت 10:19 بازدید کل: 106 بازدید امروز: 98
 

با سلام  خدمت همه دوستان عزیز سایت میانالی و قبولی طاعات و عباداتتان

همه ما براین موضوع که سایت میانالی بستری را فراهم آورده و ما دور هم گرد آمدیم و به بیان نقطه نظرات در تمامی زمینه ها می پردازیم واقف هستیم و باید به خاطر زحمات (بدون اغراق ) شبانه روزی مهندس عزیزی تشکر کنیم .

مطمعنا نیازی به گفتن نقاط قوت سایت که خیلی زیاد می باشد ، نیست و همه به خوبی آن ها را می دانیم . امروز این مطلب به بیان برخی ایرادات و در صورت داشتن پیشنهادی به  ارائه پیشنهاد می پردازد.

 

چند مشکلی که به ذهن بنده می رسد و خودم چندین بار با آن مواجه شده ام عبارتند از :

1- اخطار در کامنت و پیام خصوصی مبنی بر اعمال اینتر بیشتر از 20 بار 

اگر بنده شعری را که بخواهم بیشتر از 20 بیت است را در پیام خصوصی و یا کامنت بفرستم این عمل امکان پذیر نمی باشد

2- اندازه بزرگ ویدئو یا موزیک در صفحه

در صورت ارسال ویدئو یا موزیک ، صفحه اول موزیک یا ویدئو نمایان می شود که نصف پیج آن فرد را به خود اختصاص می دهد . خودم گاها به خاطر رفع این ایراد علی رغم میل باطنی مجبور شده ام چند ویدئو یا موزیک ارسال کنم که رفته رفته کوچک و در کنار هم جای بگیرند 

3- برخی مدیران کم فعال

مطمئنا مشاهده کرده اید که با ارسال مطلبی در برخی انجمن ها آنقدر باید منتظر مدیر مربوطه باشید و زیر پایتان علف سبز شود که کلا بعد از آن دیگر شور و شوقی برای ارسال مطلب و طبعا قید دیده شدن را می زنید . برخی مدیرانی که تا اکنون از آنها راضی بوده ام و جای تشکر دارد آقایان عظیمی و  انگوتی و علی اصغری  ،با نهایت احترام  انتقاد شدید نسبت به مدت زمان فعالیت و آنلاینی آقای مختاری که کلا موهای فرد سفید میشود تا مطلبش تایید گردد و یا شاید فقط این مورد برای من رخ داده است.

4- تلگرام اختصاصی

دررابطه با تلگرام اختصاصی هر فرد که قابلیت خوبیست که مهندس عزیزی زحمت و زمان زیادی صرف آن نموده اند ولی به خاطر فرمت یکسانی که برای همه دارد قابلیت سوء استفاده فراهم است و هر فردی می تواند با نام کاربری فرد دیگری اقدام به باز کردن تلگرام اختصاصی آن فرد کند 

پیشنهاد بنده که به ذهنم می رسد : حالتی ایجاد شود که در صورتی صاحب اکانت پیام خصوصی به شما (مهندس عزیزی) ارسال کردند در اختیارشان قرار می گرفت و فعال میشد و یا در همان صفحه تلگرام اختصاصی گزینه ی فعال کردن بود تا با وارد کردن رمز اکانت فعال و قابلیت استفاده داشت تا به این ترتیب برای هیچ کس امکان سوء استفاده نداشت.

5-هدر سایت

هدر و قالب سایت که چندین سال است به همین منوال مانده و بهتر است حداقل سال به سال هدر جدیدی برای آن طراحی و اعمال گردد  (حتی می شود برای طراحی آن مسابقه ای بین اعضا گذاشت تا طرح های خود را بفرستند و در صورت انتخاب توسط مدیر سایت اعمال گردد تا هم مورد انتقادی ما رفع و هم اعضا خود را در تغییرات سایت سهیم بدانند ) تا حس در جریان بودن و پیشرفت و تازگی و حرکت به آینده در اعضا القا گردد.

6-پیام های خصوصی توهین آمیز

عدم رسیدگی و دخالت مدیر سایت به پیام های خصوصی توهین آمیز و فقط واگذار کردن آن به شخص که در لیست سیاه قرار دهند.

 

در صورت امکان : موارد زیر پیشنهاد برای بهتر از این شدن می باشد نه پیشنهادی برای رفع ایراد

7- کاش در قسمت پیام ها ، حالتی بود تا پیام های خصوصی براساس افرادی که پیام فرستاده اند دسته بندی میشد و با کلیک برروی آن ها پیام های آن فرد نمایش داده میشد

8- اگر سایت از راههایی که امکانش وجود دارد درآمدزایی شود ، می توان با انگیزه و مسابقات و جوایز بین اعضا هیجان تزریق کند.

9- در صورت امکان ساخت اپلیکیشن سایت که کاربر با وارد کردن نام کاربری و رمز به پیام های خصوصی خود ، فقط عنوان مطالب ارسالی دوستان دنبال کننده  و از این قبیل دسترسی داشته باشد. منظور برنامه ایست که سریع و کم مصرف ( اینترنت) باشد.

 

وظیفه خود میدانیم به خاطر مزایا و امکانات خوب سایت که اگر بخواهیم مطلبش کنیم در چندین مطلب هم نمی گنجد از مدیر سایت مهندس عزیزی تشکر و به خاطر زحماتشان خسته نباشید بگوییم.

جا دارد مسئولین شهرستان و حتی در سطوح بالاتر از این سایت در بعد های مختلف حمایت کنند و برای هر چه بهتر شدن آن آقای عزیزی را یاری کنند. یک ساعت نشستن پای سایت میانالی اصلا قابل مقایسه با یک ساعت نشستن در قهوه خانه نیست و امثالهم. پس باید از کسانی که بستری برای جوانان فراهم آورده اند قدردانی و حمایت شود.

 

به امید روزهایی خوش تر و آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه اعضای سایت میانالی

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات