فراموش کردم
اعضای انجمن(326)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
شازده_کوچولو (morteza77 )    

آیا ما مجبوریم 2 !!؟

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۱/۱۷ ساعت 18:37 بازدید کل: 33 بازدید امروز: 29
 

با سلام خدمت همه کاربران و دوستان عزیز سایت میانالی

طی مطلبی با عنوان آیا ما مجبوریم ( http://www.miyanali.com/morteza77/9 ) به برخی نکات اشاره کردم و حتی راهکار نیز ارائه دادم ولی متاسفانه آنگونه که مشخص است در یکی از جنبه ها تاثیر چندانی نداشته و کاربران عزیز با همان روال سابق به کار خود ادامه میدهند .

نمونه ای از سخنانم را به وضوح می توانید مشاهده کنید

 

در پست قبلی از کاربران عزیز خواهش کردم اگر توانایی انجام کاری را ندارید مجبور به انجام آن نیستید و یکی از نمونه های آن درج مطلب تالیفی می باشد اگر سطح دانش و یا نگارشتان در حدی نیست که مطلب تالیفی بگذارید شایسته است با درج مطلب کپی زیبا به سایت و هدف سایت که فرهنگسازی است کمک کنید و یا حتی می توانید در نگارش مطلبتان از افرادی که دستی در این کار دارند کمک بخواهید.

 

این بار روی سخنم با مدیر محترم سایت آقای عزیزی است . پیشنهادی دارم و آن به این صورت است که تعدادی از کاربران را به انتخاب خود ( چه حقیقی و چه غیرحقیقی) انتخاب کنبید ، به آنها این اختیار را بدهید که در سیر مطالب سایت این امکان را داشته باشند به آنها نمره ای بدهند و یا از بین گزینه های عالی تا بسیار ضعیف( که در بالای مطالب گجانده شده اند) یکی را انتخاب کنند و اگر کاربری گزینه های بسیار ضعیفش از حد نصاب بگذرد با محدودیت هایی مواجه شود از جمله عدم درج مطلب.

 

همه ی این ها فقط در راستای بهبود کیفیت سطح مطالب سایت میانالی می باشد و وظیفه ما به عنوان کاربر سایت افزایش سطح آگاهی ، علم ، رعایت اصول کاربری و وظیفه مدیر سایت حمایت و هدایت کاربران و همچنین نظارت دقیق بر آنهاست.

 

باشد که همه ی ما نیت خالصانه ای که داریم را براساس توانمندی خود انجام داده و سهوا با عدم علم و دانش کافی و تخصص لازم مانند آرایشگر ناشی برای اصلاح ابرو ، چشم را کور نکنیم.

با تشکر

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۱/۱۷ - ۲۲:۳۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات