فراموش کردم
اعضای انجمن(326)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
شازده_کوچولو (morteza77 )    

جدال بر سر یک اسم!!!

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۱/۰۴ ساعت 11:57 بازدید کل: 33 بازدید امروز: 32
 

با سلام و خسته نباشید و تبریک دوباره به مناسبت سال جدید و آرزوی سلامتی ، موفقیت و شادی برای همه ی کاربران عزیز سایت ، همه همشهریان و همه هموطنان عزیزم در سرتاسر کشورمان ایران.

مطمعنا همه ی ما حتی یک بار هم که شده لغت قانون را شنیده ایم و معنا و مفهوم و مهم تر از آن هدف از شکل گیری آن را می دانیم. قانون یکسری از مقررات وضع شده در حیطه های مختلف برای نظم ، جهت دهی و موفقیت افراد در بعد های مختلف می باشد. 

اگرچه این قوانین گاهی اوقات دارای نواقص و ایراداتی است ولی اطاعت و پیروی از آن وظیفه ی شهروندیمان است و سعی ما باید درراه اصلاح آن باشد نه درراه تخریب ، چرا که در همه ی بعدها همین قوانین سدی محکم دربرابر منفعت طلبان می باشد.

همانطوری که عرض کردم هرجایی که سازماندهی و هدف خاصی دنبال می کند قوانینی دارد . این قوانین با مرور زمان و بر حسب شرایط و نیاز های ایجاب شده کامل و یا حتی قوانین جدیدی وضع می شود و تبعیت از آن جزو وظایفمان است.

چندی پیش با پیام خصوصی از مهندس عزیزی روبه رو شدم :

با مراجعه به صفحه ایشان و مطالعه ی مطلبشان لحظه اول واقعا ناراحت کننده بود چرا که اسمی که انتخاب کرده بودم با اهداف ذهنی قبلی بود و تغییر آن برای من واقعا سخت و غیرممکن بود ولی به خاطر آن که با عضویت در سایت مشروعیت مدیر سایت و قوانینی که از طرف ایشان وضع می شود را قبول کرده ام سریعا اقدام به اصلاح نام خود کردم.


دو سطر بالایی جنبه ی غیرقابل بحث مطلب بود ولی وقتی از نظر حق کاربری هم که نگاه می کنیم که حق اعتراض ، پیشنهاد را داریم باز هم حق با مدیر محترم سایت است.
 

من خودم به شخصه چندین بار انتقاد کرده ام که سایت میانالی (با کمی اغراق ) یکی از نماد های شهرستان میانه است و صفحه اصلی آن بیانگر سطح فرهنگ ، علم  و ... است و نباید آن را سرسری گرفت.

چند روزیست که مدام گزارش مطالب ها پر میشود از نظراتی که کاربران در مطلب آقای عزیزی با عنوان ( انتخاب نام و نام خانوادگی صحیح ) و مقاومت و بحث های بیجایی که مدام تکرار و تکرار شده است.

آیا واقعا عمل به این قوانین که هدف از آنها نیز شرح شده انقدر سخت است ؟!!!! آیا شما یک بار هم که شده در این مناقشه !! از دید مدیر سایت نگاه کرده اید ؟!!!! و آیاهای دیگر

قوانین

1. از علامت ها . _ و فاصله فقط در بین دو کلمه استفاده شود

2. کلمات در نام باید دارای املاء صحیح و دارای معنی باشند.

3. از تکرار کلمات و حروف پرهیز شود.

4. در کلمات انگلیسی فقط حرف اول بزرگ انتخاب شود.

5. نام نباید دارای فعل باشد.

6. یا از حروف انگلیسی استفاده شود یا از حروف فارسی.

 

آیا این ها واقعا نام هستند! که شما انتخاب کرده اید ؟!! آیا آین نام ها به خوبی بیانگر شخصیت شما می باشند ؟!!

EEEOO_IIIIIIIIIII

خخخخخخخخخخخخخخ

()**(_-() EDE)(

VV___________IIIICCCCCII_________

همانطوری که مدیر سایت خیلی واضح و ساده بیان کرده اند انتخاب چنین نامهایی باعث می شود که صفحه اصلی صورت زشتی به خود بگیرد.

به همین خاطر از این پس چنین اسامی تایید نمی شود تا در صفحه اصلی نمایش داده نشود(می توانند به فعالیت خود ادامه دهند)

 

باشد که هدف از ایجاد قوانین را به خوبی درک کرده ، حق و حقوق خود را بدانیم و مهم تر از آن با نگاه منفعت طلبانه نگاه نکنیم و منافع خود را به منافع جمع کثیری از افراد ارجح ندانیم و همیشه نگاه وسیع و آینده نگرانه داشته باشیم.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات