فراموش کردم
رتبه کلی: 8


درباره من
عضو گروه مدیران انجمنهای سایت
ایمیل : info@meeanaji.ir
-----------------------
مدیران انجمنهای سایت مطالب را براساس تطابق یا عدم تطابق با مقررات سایت در انجمنها قرار داده یا حذف می کنند و حق اعمال سلیقه شخصی خود را ندارند در صورت داشتن اعتراض به درج یا عدم درج خبر و مطلبی در انجمنها با مدیر سایت تماس بگیرید
----------------------
علت حذف بعضی تصاویر گالری :
در اجرای رعایت مقررات وب سایت به خواست مدیر سایت، مواردی از گالری تصاویر و مطالب توسط مدیران انجمنها حذف می شود.
ممکن هست بعضی تصاویر یا مطالب اشتباهی حذف شده باشند که از این بابت پوزش می خواهیم ولی مدیران انجمنها امکان دیدن تصاویر و مطالب حذف شده و بررسی مجدد یا برگرداندن آنها یا پاک کردن آثار آنها از صفحات شخصی و گالری تصاویر را ندارند. هنگام کنترل تصاویر معمولاً مشخص نمی شود کدام تصویر از گالری کدام عضو حذف شده بنابراین در صورت داشتن پیشنهاد و یا انتقاد در این مورد و یا درخواست بررسی مجدد در صورت داشتن اعتراض، نشانی مورد حذف شده را به مدیر سایت ارسال نمائید. مواردی که اشتباهی حذف شده باشند قابل برگرداندن هستند.
موفق باشید.
مدیر سایت :
www.miyanali.com/Azizi
اسماعیل مختاری (miyanehpix )    

مقررات مطالب انجمن موسیقی سایت

درج شده در تاریخ ۹۱/۱۲/۰۹ ساعت 20:40 بازدید کل: 1457 بازدید امروز: 137
 

به نام خدا 

مطالب ارسالی به انجمن موسیقی بایستی به صورت زیر باشد :

1-- با توجه به اینکه امکان آپلود فایلهای  موسیقی در قسمت کلیپهای سایت و پخش آنلاین در صفحات سایت ایجاد شده از درج لینک دانلود خودداری نمائید تا مشکل کپی رایت بوجود نیاید.

2- منبع بایستی ذکر شود. چون برای تمام مطالب انجمنهای صفحه اصلی نوشتن منبع ضروری هست. می توانید منبع شعر یا تصویر خواننده یا موسیقی استفاده شده در مطلب را در قسمت مشخص شده برای منبع بنویسید.

3- آهنگ خوانندگان زن در انجمن موسیقی سایت تایید نمیشود.

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۲/۰۱/۱۹ - ۲۳:۳۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)