فراموش کردم
اعضای انجمن(326)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
اسماعیل مختاری (miyanehpix )    

عیدیمان را از مدیر سایت گرفتیم!

درج شده در تاریخ ۹۱/۰۱/۰۹ ساعت 04:24 بازدید کل: 490 بازدید امروز: 16
 

سلام

با وجود اینکه مهندس عزیزی تغییرات اساسی در سایت را (ان شاء الله) به بعد از اردیبهشت ماه موکول کرده بودند ولی امشب متوجه اجابت یکی از درخواستهایمان شدیم.

مهندس قبلاً هم از این سورپرایزها داشتند ولی امشب کلی کیف کردم وقتی متوجه شدم. برای همین منتظر پاسخ شان به سوالاتم هم نماندم و این مطلب را علی الحساب ارسال کردم تا فردا توضیحات بیشتر را در صورت ضرورت از زبان خودشان داشته باشیم. یکی از درخواستهای مدیران انجمنهایی که دارای زیر انجمنهای متعدد هستند این بود که مطالب زیر انجمنها هم به نحو مناسبی در انجمن اصلی قابل دسترسی باشند. خصوصاً در انجمن اخبار میانه که به دلیل محدودیت صفحه اصلی سایت و ازدیاد مطالب ارسالی در ماههای اخیر، خبرها فوراً به آرشیو زیر انجمنها منتقل می شود و دسترسی به آنها سخت تر می شود.

در تغییر اعمال شده ی جدید ، مطالب زیر انجمنها در صفحه اصلی انجمن اصلی به ترتیب زمان ارسال دیده می شود. طبق معمول انجمنها، مطالب گزیده هفته هم در قسمتی نمایش داده می شود.

سوالاتی که ایجاد می شود :

به دلیل وجود انجمنی بنام  " اخبار گوناگون میانه "  در انجمن اصلی اخبار میانه هیچ مطلبی قرار نمی گیرد و مطالبی هم که نوع آنها مشخص هست به هنری ، مذهبی ، ورزشی و ... میانه منتقل می شود تا در انجمن مخصوصش آرشیو شده و قابل دسترسی برای علاقمندان باشد. ولی در سایر انجمنهایی که هم در انجمن اصلی مطالب پذیرفته می شود و هم در زیر انجمنها مطالب انجمن اصلی به چه صورت دیده خواهد شد؟

آیا ضروری هست در انجمنی مانند ورزشی هم یک انجمن گوناگون ایجاد شود برای رشته های ورزشی که زیر انجمن مخصوص خود را ندارند؟ یا همان انجمن اصلی کفایت می کند؟

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۰۱/۰۹ - ۰۴:۵۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)