فراموش کردم
اعضای انجمن(326)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
اسماعیل مختاری (miyanehpix )    

مقررات اختصاصی انجمن آذربایجان حاققیندا

درج شده در تاریخ ۹۰/۰۸/۱۳ ساعت 12:56 بازدید کل: 471 بازدید امروز: 13
 

 

مقررات عمومی انجمنهای سایت و مقررات اختصاصی انجمن آذربایجان

مقررات عمومی انجمنهای سایت را از لینک روبرو بخوانید :http://meeanaji.miyanali.com/7

 

مقررات اختصاصی انجمن آذربایجان حاققیندا :

(هر انجمنی بسته به نوع مطالبی که در آن ارسال می شود ممکن هست مقررات اختصاصی هم داشته باشد. مقررات اختصاصی انجمنها با هماهنگی مدیر سایت قرار داده و  اجرا می شوند.)

1- اعضایی که به این انجمن مطلب ارسال می کنند یا در قسمت نظرات مطالب این انجمن نظر ارسال می کنند نباید از علائم ، نشانه ها و نوشته هایی که در این انجمن ممنوع هست در مطلب یا تصویر صفحه شخصی و یا در قسمت معرفی خود و تصویر مطلب ارسالی استفاده کنند. در غیر این صورت مطالبشان پذیرفته نمی شود و نظرات ارسالی شان با ارسال هشدار قبلی و در صورت عدم توجه صاحب نام کاربری ، حذف می شوند. نشانه ها و علائم ممنوع در این انجمن علائم ویژه گروههای غیر قانونی و یا پرچم و نماد کشورهای دیگر و ... هست. ممکن هست این نوع علائم در سایر انجمنها ایراد محسوب نشده و مجاز باشد. چنانچه به هشدار در مورد تغییر تصویر استفاده شده در مطلب یا صفحه شخصی توجه نشود هرگونه مطلب و نظری پذیرفته نمی شود و ممکن هست مطالب و نظرات استفاده شده قبلی نیز با هماهنگی مدیر سایت حذف شوند.

2- برای اینکه امکان استفاده از مطالب همه اعضای فعال در صفحه اصلی وجود داشته باشد از ارسال بیش از یک مطلب در هر روز به این انجمن خودداری نمائید اگر مطلب در یک پست جا نشود و مجبور به قرار دادن در چند قسمت شوید می توانید قسمتهای مختلف را در روزهای متفاوت ارسال نمائید تا مخاطبان هم به سهولت مطالعه نمایند.

3- اولویت انجمن پرداختن به اخبار و مطالب فرهنگی و تاریخی و اجتماعی آذربایجان هست بنابراین اخبار استانی در انجمن استفاده نمی شود، چون مجبور خواهیم شد اخبار استانهای مختلف را استفاده کنیم. اخبار استانی را به اخبار ایران و جهان ارسال نمائید یا در صورت علاقه ، درخواست ایجاد زیر انجمنی برای اخبار استانی را در انجمن اخبار بدهید. اخبار شهر تبریز را می توانید در انجمن مخصوص خود ارسال نمائید. برای این کار باید از طریق نشانی www.tebrizli.ir وارد سایت شوید. نشانی دیگر سایت علاوه بر www.urg.ir  ، www.miyanali.com  می باشد.

4- به زبان ترکی بودن مطالبی مانند شعر و مقاله و داستان و موسیقی و  ... دلیل کافی برای ارسال به این انجمن نمی باشد. این نوع مطالب را با توجه به نوع انجمن ارسال نمائید. مثلا اشعار ترکی و فارسی در انجمن شعر و موسیقی ها در انجمن موسیقی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۰/۰۸/۱۳ - ۱۲:۵۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات