فراموش کردم
اعضای انجمن(85) همه اخبار و مطالب میانه صفحه ی اصلی انجمن روابط عمومی شهرداری روابط عمومی حمل و نقل همگانی و حومه
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
اسماعیل مختاری (miyanehpix )    

آزمایشگاه فناوری نانو در پژوهش سرای دانش آموزی میانه افتتاح می شود

منبع : cms.medu.ir/1877
درج شده در تاریخ ۹۳/۱۲/۰۲ ساعت 17:17 بازدید کل: 186 بازدید امروز: 186
 


علیرضا مشایخی معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش میانه در بازدید از پژوهشسرای دانش آموزی ، ایجاد زمینه ها ، امکانات و تجهیزات و بستر هایی علاوه بر شرایط موجود برای افراد علاقه مند و مستعدی که با روحیه تحقیق و پژوهش در تعمیق و توسعه آموخته های خود اهتمام دارند را امری ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، علیرضا مشایخی معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش میانه در بازدید از پژوهشسرای دانش آموزی منطقه با اشاره به فراهم نمودن امکان دستیابی دانش آموزان به یافته های جدید علمی گفت: با پیگیری های معاون محترم مدیر کل و مدیر آموزش وپرورش میانه و با عنایت مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان ، آزمایشگاه دانش آموزی فناوری نانو در چند روز آینده با حضور مسئو لین کشوری ، استانی و شهرستانی در پژوهشسرای دانش آموزی میانه افتتاح خواهد شد. مشایخی با قدر دانی از تلاش ها و فعالیت های ارزشمند مدیران پژوهشسرا و مدیران و دبیران مدارس در تربیت دانشمندان آینده ی کشور ، به رشد و توسعه بنیه علمی و پژوهشی دانش آموزان و ایجاد زمینه برای بروز خلاقیت و هدایت و راهنمایی دانش آموزان در جهت علایق و استعدادهایشان تاکید کرد. سرپرست معاونت آموزش متوسطه با اشاره به ترویج فرهنگ پژوهش و تحقیق فردی و گروهی در بین دانش آموزان گفت: پژوهشسرا مرکزی برای به کارگیری آموخته ها است. در این بازدید با اهدای لوح تقدیر از تلاش ها و فعالیت های مدیر پژوهشسرا قدردانی شد.

منبع و تاریخ خبر: 29/11/93

http://cms.medu.ir/1877
http://cms.medu.ir/IranEduThms/theme2/cntntpge.php?pgid=31&rcid=1317

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)