فراموش کردم
اعضای انجمن(326)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
اسماعیل مختاری (miyanehpix )    

حذف انجمنها از صفحه اصلی، یکی از گزینه های احتمالی تغییرات میانالی

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۵/۳۱ ساعت 19:34 بازدید کل: 38 بازدید امروز: 37
 

با حذف انجمنها از صفحه اصلی فضای زیادی خالی می شود که می تواند برای انواع تبلیغات بنری که هم اکنون وجود ندارد استفاده شود.

استفاده از انواع تبلیغات در انواع اندازه ها افزایش درآمد سایت را باعث شده و امکان حفظ و نگهداری و ارتقاء خدمات را فراهم می کند.

با حذف انجمن اخبار میانه از صفحه اصلی، محلی بودن سایت کمرنگ تر از وضعیت فعلی شده و امکان جذب عضو و افزایش بازدید و آگهی های بیشتر فراهم می شود. با اینکه میزان بازدید و تنوع بازدیدکنندگان و اعضای سایت نشان می دهد وب سایت در غیر از صفحه اولش که اخبار میانه را شامل می شود محلی نیست ولی آگهی دهندگان وضعیت فعلی را نکته ای منفی می بینند.

هم اکنون اعضای سایت با ورود در صفحه اختصاصی خودشان مطالب انجمنهایی را که به دلخواه خود انتخاب کرده اند در صفحه شان می بینند و نه مطالب همه ی انجمنها را و حتی می توانند تعیین کنند چند مطلب اول از هر انجمن را می خواهند ببینند. ولی با تغییر اشاره شده در فوق انجمنهایی که فعلاً بعنوان انجمنهای اصلی شناخته می شوند هم ردیف با انجمنهای مستقل و شخصی شده و این انتخاب اعضاست که اهمیت انجمنها را مشخص می کند.

مراجعانی که عضو سایت نیستند هم با ورود به صفحه انجمنها با انتخاب انجمن مورد علاقه از جدیدترین مطالب وارد شده در انجمن مورد علاقه شان مطلع می شوند.

اگر ایجاد انجمن در شرایط جدید رایگان شود انجمنهای بسیاری توسط اعضا ایجاد شده و به رونق سایت خواهند افزود شاید هم انجمن اخبار سایر شهرهای کشور هم ایجاد شده و پوشش سایت گسترده تر شود.

می دانم که بسیاری از دوستان حتی از احتمال این تغییرات و درج این مطلب هم ناراحت می شوند ولی عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد. این مطلب فقط براساس یک احتمال و یکی از گزینه های مدیر سایت برای تغییرات در آینده است و نظرات شما می تواند به تکمیل این گزینه یا اصلاحش کمک کند.

لطفاً از ارسال نظراتی که به بسط و شرح مطلب کمک نکند خودداری نموده و اگر مایل هستید نظرات دیگران را نیز بدانید و اعضای بیشتری در جریان قرار بگیرند به انتشارش کمک کنید. ممنون.

این مطلب توسط محمد.حسینی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۵/۳۱ - ۲۱:۴۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)