فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

شهردار میانه: تورهای رایگان میانه گردی برای اولین بار در نوروز امسال راه اندازی شد

منبع : http://www.miyaneh.ir
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۱/۰۶ ساعت 09:38 بازدید کل: 127 بازدید امروز: 124
 

شهردار میانه: تورهای رایگان میانه گردی برای اولین بار در نوروز امسال راه اندازی شد

شهردار میانه در گفت و گویی کوتاه، ضمن تبریک مجدد سال نو و اعلام این خبر، گفت: شهرداری میانه امسال سعی کرده از هر لحاظ متفاوت تر از سالیان پیش به استقبال نوروز برود و در این میان، یکی از برنامه های اصلی  اجرای تورهای رایگان میانه گردی است که برای اولین بار در نوروز امسال شهرمان راه اندازی شده و هر روز در ایام تعطیلات نوروزی برای عموم گردشگران، مسافران محترم نوروزی و البته شهروندان علاقمند قابل استفاده می باشد.

خرده فروش تصریح کرد: تعداد ۲ دستگاه اتوبوس با دو مسیر متفاوت، تحت عنوان اتوبوسهای میانه گردی، در ایام تعطیلات خدمات رایگان به شهروندان و میهمانان گرامی ارائه خواهد نمود. این اتوبوس ها هر روز صبح از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۷:۳۰ در کنار ستادهای استقبال از مسافران محترم نوروزی شهرداری میانه واقع در پارک انقلاب و شهربازی میانه، متوقف هستند که بلافاصله با مراجعه دسته جمعی گرشگردان، خانواده های محترم میهمانان و شهروندان علاقمند شروع به حرکت می نمایند.

شهردار میانه در ادامه افزود: امسال مسیرهای بقعه امام زاده اسماعیل(ع)، موزه تاریخی، پل شهرچای و مسجد سنگی ترک(بخش کندوان) بعنوان مسیر اول، و همچنین مسیرهای موزه تاریخی، پل دختر، قلعه دختر و کاروانسرای تاریخی جمال آباد کاغذکنان بعنوان مسیر دوم مکان های گردشگری میانه مشخص شده است که قطعاً در صورت وجود برخی کاستی و ایرادات جزئی با توجه به دوره اول اجرای این برنامه در شهرمان و کم تجربگی، امیدواریم هموطنان و شهروندان محترم پیاپیش پوزش ما را بپذیرند و امیداریم این برنامه سال به سال به شکل منسجم در شهرمان برگزار و باعث پیشرفت در صنعت گردشگری شهرمان شود.

جلیل خرده فروش همچنین در پایان گفت: نخستین مسافران تورهای رایگان میانه که سه خانواده همراه بودند دیروز عصر در مسیر اول بدرقه شدند که بسیار از بازدید و شناخت بناهای تاریخی میانه خرسند می نمودند و این  احوال مسافران و گردشگران شهرمان، باعث خوشحالی و مسرّت ما بعنوان خدمتگزارانشان می شود.

IMG_3589

IMG_3513

IMG_3545

IMG_3495

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۱/۰۶ - ۲۰:۲۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)