فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

نقشه گردشگری نوروزی شهرستان میانه توسط شهرداری تدوین و چاپ شد

منبع : http://www.miyaneh.ir
درج شده در تاریخ ۹۳/۱۲/۲۸ ساعت 13:10 بازدید کل: 162 بازدید امروز: 160
 

نقشه گردشگری نوروزی شهر میانه بهمراه راهنمای مسیر در بخشهای شهرستان تدوین و چاپ شد

به گزارش روابط عمومی، نقشه گردشگری نوروزی شهر میانه بهمراه راهنمای مسیر در بخشهای شهرستان، جهت تسهیل تردد مسافران و گردشگران محترم شهرمان در نوروز سال ۱۳۹۴، توسط واحد روابط عمومی تدوین و چاپ شد.

این نقشه و راهنمای گردشگری ویژه مسافران نوروزی، در سایز ۶۰*۴۰ و تیراژ ۵۰۰۰ نسخه، از تصاویر مختلف مناطق دیدنی داخل شهر میانه و همچنین آثار باستانی و مناظر زیبا و همچنین تفرجگاه ها در بخش های کاغذکنان، ترکمانچای و کندوان، بهمراه پیام تبریک مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بمناسبت فرا رسیدن سال جدید، متشکل است و در ایام نوروز در ستادهای استقبال از مسافران شهر واقع در مسیرهای اصلی پخش خواهد شد.

گفتنی ست در این نقشه آدرس جایگاه های سوخت، رستوران، هتل و مسافرخانه، پارکها، بیمارستان، کلینیک و داروخانه ها نیز درج شده است.

shahrdari (2)

 

برای مشاهده تصویر فوق در سایز اصلی روی عکس کلیک نمایید

 

shahrdari (1)

 

برای مشاهده تصویر فوق در سایز اصلی روی عکس کلیک نمایید

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات