فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

احداث حوض و جانمایی ۵ آبنمای مَرمَری در سطح شهر

منبع : http://www.miyaneh.ir
درج شده در تاریخ ۹۳/۱۲/۲۳ ساعت 22:01 بازدید کل: 117 بازدید امروز: 116
 

احداث حوض و جانمایی ۵ آبنمای مَرمَری در سطح شهر

به گزارش روابط عمومی، در آستانه سال نو و فرارسیدن عید نوروز، در راستای ارتقای کیفی سیما و منظر شهری، عملیات احداث پنج حوض و آبنماهای مرمری که از چندی قبل در نقاطی از شهر آغاز شده بود، به پایان رسید و بزودی این آبنماهای زیبا مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مسئول واحد فضای سبز شهرداری میانه، در همین خصوص، با اشاره به نقش و جایگاه پر اهمیت آبنما و حوض های آب در زیباسازی شهری و ایجاد فضای آرامش بخش هنگام تردد شهروندان و همچنین حضور آب به عنوان یک عنصر مهم در محیط شهری، گفت: احداث آبنما، از گذشته های دور در سبک معماری ایرانی مهم و از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و در قالب حوض و حوضچه ها با اشکال هندسی مختلف در وسط خانه ها و باغات با چند فواره وجود داشته است و ما نیز امیدواریم این حوض و آبنماهای تازه احداث شده شهر میانه، استقبال و رضایت عموم را پس از استفاده و بهره برداری بهمراه داشته باشد.

پناهی همچنین در ادامه بر لزوم ایجاد فضای شهری آرامش بخش و زیبا برای شهروندان تأکید کرده و افزود: در همین راستا شهرداری میانه پس از نورپردازی اِلمان های “نماز” و همچنین “مادر” قصد دارد آبنماهای تعبیه شده در سطح شهر را نیز بصورت پرتابل نورپردازی نماید تا شهروندان هنگام عبور و مرور شبانه با توجه به فرارسیدن فصل بهار و تابستان از فضای آنها لذت ببرند.

IMG_0005

IMG_0019

IMG_0035

IMG_0231

IMG_0239

IMG_0249

IMG_0292

IMG_0304

IMG_0313

IMG_0326

IMG_9938

IMG_9953

IMG_9956

IMG_9974

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۲/۲۳ - ۲۳:۰۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات