فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

خانم کوچولویی که شهردار را استیضاح کرد

منبع : http://www.miyaneh.ir
درج شده در تاریخ ۹۳/۱۲/۲۱ ساعت 09:11 بازدید کل: 158 بازدید امروز: 157
 

به گزارش روابط عمومی، صبح روز پنجشنبه دختر کوچولوی دانش آموزی وارد دفتر آقای شهردار شد که گویا برای استیضاح وی آمده بود

                    IMG_0926

خانم یاشنا مشایخی به نمایندگی از اهالی محترم شهرک اندیشه و بهمراه پدرش به عمارت شهرداری آمده و حامل پیغام مردم شریف این منطقه  از شهر به شهردار شد

یاشنا خانم کوچولوی کنجکاو پس از معرفی خود بعنوان دانش آموز دبستان نشاط، به شهردار گفت: آقای شهردار ماشین پدرم در خیابان اندیشه خراب می شود، و سرویس هم موقع رفتن و آمدن به مدرسه بالا و پایین می پرد که ما داخل آن دل درد می گیریم، لطفاً زود زود این مسیر را آسفالت کنید!

آقای مشایخی، پدر یاشنا در خصوص کنجکاوی دخترش می گوید: گویا یک روز در کلاس مدرسه، خانم معلم دخترم در مورد شهر و موضوع شهرداری بحث و گفتگو کرده اند و از همان روز یاشنا شدیداً اصرار می کرد تا شهردار را از نزدیک ببیند و خوشبختانه امروز با وقتی که آقای شهردار لطف کرده و در شلوغی روزهای پایانی امسال و آغاز سال جدید در اختیار خانم کوچولوی ما گذاشتند، به این خواسته اش رسید، که این برای ما بعنوان خانواده ای از مردم این شهر خیلی ارزشمند است.

آقای شهردار نیز پس از آشنایی و شنیدن سوأل های سرکارخانم یاشنا، برای پاسخگویی حاضر شد.

خرده فروش به یاشنا از اهالی شهرک اندیشه، گفت: یاشنا خانم، ما در اینجا همه همسایه های شما را دوست داریم و برایشان احترام قائل هسیتم، چون همه شهروندان یک شهر باید برای شهردار آن ارزشمند و مهم باشند. امسال خیلی دوست داشتیم خواسته شما را برآورده کنیم، امّا متأسفانه نشد و ما هم به اندازه شما از این موضوع ناراحت ماندیم، ولی حالا که تا اینجا تشریف آورده اید این خبر خوش را به شما می دهم؛ خیابانی که شما از آن به خانه می روید پس از عید قطعاً آسفالت خواهد شد و شخصاً قول می دهم که این کار با توجه به بودجه سال ۹۴ و هزینه گذاری جهت آسفالت ریزی کامل منطقه با همدلی و همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر و هماهنگی با اداره آب و فاضلاب صورت می پذیرد.

پس از پایان جلسه یاشنای کوچولو از شهردار تشکر و گفت پیغام شما را به بچه های مدرسه مان می رسانم.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)