فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

درختان معابر شهر هرس زمستانه و چمن سرتاسر فضای سبز جاده ترانزیت جهت تعویض خاکبرداری شد

منبع : http://www.miyaneh.ir
درج شده در تاریخ ۹۳/۱۲/۰۹ ساعت 13:33 بازدید کل: 126 بازدید امروز: 126
 

مسئول واحد فضای سبز و زیباسازی شهرداری از اجرای عملیات هرس زمستانه درختان در معابر شهر میانه خبرداد

مهندس پناهی با بیان این مطلب، افزود: در جریان این طرح ک ب همت واحد فضای سبز و خدمات شهری شهرداری میانه در آستانه فرارسیدن فصل بهار و نو شدن سال ب مرحله اجرا در آمد، حدود ۳۰۰ اصله درخت، در طول خیابان های امام خمینی(ره)، خیام و معلم هرس شدند.

وی همچنین گفت: هرس و سربرداری درختان و همچنین درختچه ها همه ساله به منظور جوان سازی تاج درختان، مدیریت آفات، بیماری ها و عدم تداخل شاخه های درخت با سیم و کابل های برق در سطح شهر صورت می پذیرد، تا ضمن افزایش پویائی و چشم اندازهای بصری، شاهد کاهش قابل توجهی از حجم ضایعات ناشی از فرو ریختن این گونه های گیاهی در معابرهای مختلف شهرمان باشیم.

مسئول واحد فضای سبز و زیباسازی شهرداری میانه همچنین در ادامه گفت: فضای سبز قسمت رفوژ سرتاسر جاده ترانزیت و بلوار شهدای زینبیه، جهت تعویض چمن پیر و کاشت سبزه جدید، جهت زیبایی این مسیر که در ایام آغازین سال نو، مسافران نوروزی شهرمان را از دو سو پیشواز و بدرقه می کند، بیل زنی و خاکبرداری شده است.

IMG_3548

DSC00227

IMG_9073

IMG_3540

DSC00230

IMG_9010

IMG_9017

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)