فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

یادآوری از طرف روابط عمومی شهرداری میانه به مدیر مسئول محترم هفته نامه قافلان

درج شده در تاریخ ۹۳/۱۲/۰۷ ساعت 13:39 بازدید کل: 98 بازدید امروز: 96
 

با سلام، عرض ادب و احترام به حضور شهروندان عزیز در فضای مجازی شهرستان میانه

احتراماً در خصوص مطلب منتشر شده آقای حسن زاده؛ مدیر مسئول محترم هفته نامه قافلان، با عنوان "تکفیر منتقدین حیف و میل بیت المال در شهرداری توسط روابط عمومی آن" معروض می دارد؛ معتقدیم نقد با چشمان کاملاً باز و آگاهانه برای شهر سازنده، مستقبل و بسیار مفید است و در حالت معکوس، خیر.

لذا ضمن یادآوری تیتر مطلب درج شده توسط این واحد درخصوص مطلب آن بزرگوار، که عنوان "جوابیه مهندس ناظر پروژه "سرویس بهداشتی پارک فرهنگیان" به مدیرمسئول هفته نامه قافلان" را داشت، پیشاپیش کمال سپاسگزاری و تشکر را از تمامی منتقدان دلسوز، روشن بین و منصف شهرمان در خصوص یادآوری ها و تذکرات لازمه آتی، که در میان آشفتگی ها، مشغله ها و فراموشی ها همچون چراغ راهنمایی برای ماست، می نماییم.

                 تصویر روابط عمومی شهرداری میانه

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات