فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

شهردار میانه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه حساب پس داد

منبع : http://www.miyaneh.ir
درج شده در تاریخ ۹۳/۱۲/۰۲ ساعت 09:27 بازدید کل: 50 بازدید امروز: 48
 

شهردار میانه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه حساب پس داد

IMG_8656

خرده فروش ظهر امروز در مسجد جامع حاضر و سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه شد

شهردار میانه در طی سخنرانی نیم ساعته خود هنگام ظهر در بارگاه مطهر حضرت امام زاده اسماعیل(ع)، در مقابل نمازگزاران ایستاد و به ارائه گزارش عملکرد سه ساله خود در سمت شهرداری میانه پرداخت.

جلیل خرده فروش ابتداً سخنرانی خود را با سلام و صلوات، گرامی داشتن یاد شهداء و امام شهداء، و سپس معرفی و بیان گوشه ای از زندگینامه خود بعنوان یک شهردار بومی، با گریزی بر روند تحقق  بودجه شهرداری میانه از زمان تصدی این مقام، گزارش خود را از نیمه دوم سال ۱۳۹۰ چنین آغاز کرد:

IMG_8724

IMG_8714

IMG_8702

سال ۱۳۹۰ ( شهریورماه) :  بودجه  ۸/۶۵ میلیارد تومان

سال ۱۳۹۱:  بودجه ۱۲ میلیارد تومان

سال ۱۳۹۲:  بودجه ۲۰ میلیارد تومان

درسال ۱۳۹۳؛  بودجه ۲۸ میلیارد تومان که تاکنون ۱۶ میلیارد از آن با کمترین آمار فروش زمین تحقق یافته است و در سال آتی نیز بودجه پیشنهادی ما به شورای اسلامی شهر ۳۰ میلیارد تومان خواهد بود.

جلیل خرده فروش در ادامه ضمن ارائه گزارش عملکرد از روند پروژه های عمرانی اجرا شده در سطح شهر، با بیان این موضوع که در طی ۱۵ سال گذشته امر “تملک” در برنامه های شهرداری فراموش شده بود، افزود:  تمامی تلاش شهرداری در طی ۳ سال گذشته، بر انجام پروژه های زیر بنایی، بازگشایی خیابان ها و کمربندی شهر بوده و اگر ناگزیر این امر موجبات کاستی هایی را نیز فراهم آورده است، امیداورم ولی نعمتان بر ما ببخشایند.

وی سپس با تقدیر و تشکر از مردم شریف و شهیدپرور شهرستان میانه بخاطر تحمل کمبودهای فعلی، من جمله کیفیت نامطلوب آسفالت خیابان ها، گفت: امسال طوری برنامه ریزی شد که در راستای صرفه جویی برای تأمین هزینه های تملک، اقدام به آسفالت ریزی در خیابانهای شهر به حداقل برسد، امّا انشاا… و یه یاری خداوند متعال آسفالت ریزی در طی سال آینده بصورتی گسترده و جهادی در سطح خیابانهای شهر انجام خواهد پذیرفت.

خرده فروش در ادامه با برشمردن پروژه های افتتاح شده شهرداری در طول مدت خدمت، از عملکرد و برنامه های خود دفاع کرد.

شهردار میانه افتتاح افتخارآمیز نخستین موزه تاریخی شهرستان میانه را جزو برگ های زرین کارنامه خود عنوان کرد و در ادامه، بهره برداری از پروژه های؛ خیابان ۳۵ متری توانیر ورودی شهرک اندیشه، نخستین پارک بانوان، ساختمان جدید آتش نشانی، خیابان ۲۰ متری لوله آب، راه اندازی سیستم هوشمند پارکومتر و اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ، نورپردازی پل های هوایی، احداث ساختمان دوطبقه نمازخانه و فروشگاه  پارک فرهنگیان، ساختمان مدیریت و کنترل حوادث(اتاق بحران)، حوضهای آب بر سر تقاطع ها، و نیز اصلاح هندسی میادین فرقانی(ورودی فرهنگیان)،  دهقان فداکار و ورودی شهر از سمت تبریز را از اهم فعالیت های خود در سال ۱۳۹۳ و تجلّی شعار سال “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” در شهر میانه برشمرد.

IMG_8630

وی همچنین با اشاره به افتتاح پروژه های:

۱- بازگشایی خیابان پرستار، ۲- زباله خانه جدید، ۳-  CNG کشتارگاه، ۴- پارک CNG و ۵- آبنماهای بزرگ هارمونیک پارک فرهنگیان و میدان معلم/ در سال ۱۳۹۱

۱- عابر پارک کاپیتان شهبازی، ۲- ساختمان سازمان حمل و نقل، ۳- سردخانه کشتارگاه جدید صنعتی، ۴- بایگانی نیمه مکانیزه و ۵- سرویس بهداشتی گلزار شهداء / در سال ۱۳۹۲

ارتقاء رتبه شهرداری از ۸  به ۹ را حاصل همدلی، زحمات، پیگیری و تلاش های شبانه روزی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر با حمایت و پشتیبانی های مقامات و مسئولین ارشد شهرستان میانه، و جزو بهترین اتفاقات در طول خدمت خود دانست.

شهردار میانه با گریزی بر اجرای کف پوش ها؛ اصلاح های هندسی، بهسازی پیاده رو و آب رو ها؛ رنگامیزی و نقاشی دیوارها و رفوژها، تعبیه اِلمان ها و احجام اسماء متبرکه، بهسازی، نصب مجموعه بازی، سِت ورزشی و تأسیس آبخوری در پارکها، ریسه ها، تابلو ویژه اعلانات، سطل های زباله و نیکمت های معابر عمومی، وضعیت مبلمان شهری را در سال آینده بسیار مطلوب تر پیش بینی کرد و گفت: تا همین چندی قبل، مقابل پارک جنگلی و سه راهی ترک، بهترین مکان برای دامداران بود، که به لطف و یاری پروردگار و به همت مهندسان و کارگران زحمتکش مجموعه شهرداری اینک تبدیل به میدانی بزرگ و زیبا و جایگاهی برای نماد و نشان شهدای زینبیه و ثارا… در قسمت ورودی شهر خواهد شد، همانطوریکه اکنون نی زار و لجن زارهای انتهای شهرک اندیشه تبدیل به خیابان زیبای ۴۰ متری ابوذر شده است.

وی همچنین بهره برداری از پروژه عظیم و مهم خیابان ۶۵ متری پاسداران و همچنین اجرای پارک های بزرگ شهرک اندیشه، شهرک امام(ره) و پارک مسافر در کنار ترمینال جدید و ورودی شهرک اندیشه از سمت جاده ترانزیت را جزو برنامه های اصلی شهرداری در سال آتی قلمداد کرد.

IMG_8662

IMG_8678

IMG_8687

IMG_8692

IMG_8697

IMG_8711

IMG_8597

خرده فروش در ادامه سخنرانی خود؛ تملک کامل خیابانهای پرستار، ۳۵ متری کمربندی، ۴۰ متری ابوذر(انتهای شهرک اندیشه)، خاتم الانیباء(مسیر بیمارستان)، ۳۵ متری توانیر ورودی شهرک اندیشه، ۲۰ متری لوله آب،  ۲۰ متری ورزشگاه، ۱۲ متری شهید کاظم خانی، پشت استخر فجر، کوچه اعتماد، بخشی از ورودی شهرک امام، مسیر راه آهن، حاشیه میدان ورودی شهر از سمت تهران را جزو عملکردهای زیربنایی و بسیار مهم خود خواند.

شهردار میانه با اشاره به واحدها و سازمان های تحت نظر، ایجاد سازمان اتوبوسرانی و تکمیل و تجهیز آتش نشانی میانه به ماشین آلات، ابزار و تجهیزآلات مدرن، را در بخشی از کارنامه خود جا داد و افزود: با توجه به رویه برج سازی در میانه خریداری نردبان طویل و تشک نجات جزو برنامه های مهم آتی شهرداری است، و امروز باید خوشحال باشیم که آتش نشانان میانه پس از آموزش و گذراندن دوره های مهارتی لازم، اکنون بسیاری از عملیاتهای شهرهای اطراف را نیز پوشش می دهند و غواصان ما بارها و بارها برای امداد و نجات حوادث به بسیاری از شهرها اعزام شده اند.

خرده فروش تأمین رفاه و امنیت شغلی، عدم اخراج فصلی و تعدیل نیرو و عقد قرارداد در تمام فصول با آمار کامل کارگران زحمتکش و خدوم شهرداری را از دیگر افتخارات خود با مساعدت شورای اسلامی شهر دانست.

IMG_8748

خرده فروش در انتها، ضمن یاد کردن از مقامات و مسئولین فعلی و سابق، از امام جمعه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و همچنین نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی بخاطر حمایتهای صادقانه و صمیمانه قدردانی کرد و با تشکر و سپاسگزاری ویژه از اعضای شورای اسلامی شهر در دوره های سوم و چهارم بخاطر پشتیبانی، دلگرمی و راهنمایی هایشان در طی فصول و سالیان گذشته، و همچنین تقدیر از ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان، سخنرانی خود را به پایان رساند.

پس از پایان سخنرانی شهردار، نماز روز جمعه به امامت حاج آقا حامدی؛ امام جمعه شهرستان، اقامه شد.

IMG_8764

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)