فراموش کردم
اعضای انجمن(85) همه اخبار و مطالب میانه صفحه ی اصلی انجمن روابط عمومی شهرداری روابط عمومی حمل و نقل همگانی و حومه
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

حل مشکل مردم - دغدغه اصلی شهرداری

درج شده در تاریخ ۹۲/۰۴/۰۹ ساعت 13:47 بازدید کل: 446 بازدید امروز: 54
 

به دعوت رسمی شهردار میانه ، آقای مهندس فارسیان مدیرعامل شرکت دیبا ابنیه بارثاوا بهاران (اتوپارکینگ طبقاتی) برای بازدید و بررسی به شهر میانه مسافرت داشته و دیروز در دفتر شهردار حضور یافت و بعد از صحبت های اولیه ایشان به اتفاق شهردار و کارشناسان واحد سرمایه گذاری و حراست از محل های پیشنهادی ایجاد پارکینگ طبقاتی در نقاط مختلف شهر بازدید بعمل آوردند و زمینه های مختلف و راهکارهای مناسب مابین این دو شخصیت رد و بدل گردید.نهایت اینکه زمین های پیشنهادی شهرداری ترجیحاً میدان حاج تقی سابق واقع در خیابان بانک ملی و زمین روبروی اداره آموزش و پرورش برای ایجاد اتوپارکینگ طبقاتی بسیار مناسب تشخیص داده شد و مقرر گردید نقشه و طرح اولیه زمین از طرف شهرداری به آن شرکت تسلیم و شرکت متعهد شد که در اسرع وقت نسبت به تنظیم و نوع اجرا و تیپ کارهای مقدماتی در این زمینه برای اتخاذ تصمیم نهایی به شهرداری ارسال نماید.یادآوری می شود که شهر میانه علاوه بر پیشرفتهای فیزیکی و ایجاد ساختمانهای چندین طبقه و بهینه سازی خیابانها و محلات با مشکل جدی پارک وسائط نقلیه در خیابانهای اصلی شهر دست به گریبان است که ان شاا.. با تدابیر شهردار و کارشناسان این امر با ایجاد اتوپارکینگ کاملاً پیشرفته بتوانیم مشکل فوق الذکر را به نحو احسن حل نمائیم.

 

اهداف طرح:

1- استفاده بهینه و مفید از فضای محدود

2- عدم دسترسی افراد سودجو و افزایش امنیت خودرو

3- نصب سریع و آسان حداقل یک ماه

4- کاهش شدید هزینه ها و اعتبارات

5- کاهش آلودگی های زیست محیطی

6- زیباسازی محیط شهری و فضاهای دیداری

7- ایمنی بالا در برابر حوادث غیرمترقبه

8- استفاده از پوشش پارکینگ برای تبلیغات و زیباسازی

9- خدمات تعمیر ، نگهداری مطمئن و گسترده پس از نصب

10- تسریع در جابجایی سفرهای درون شهری

 

همانطور که مشهود است کمبود فضای پارکینگ بزرگترین دغدغه مسئولین و شهرسازان می باشد و این امر به آسانی و کمترین هزینه با بهره برداری از نسل جدید پارکینگ های مکانیزه در کمترین فضاهای شهری میسر خواهد بود و نگرانی تأمین فضای پارک خودرو در هسته مرکزی شهرها و بافتهای فشرده شهری نخواهیم بود.

 

                                                                                                                               به امید تحقق این امر

 

اتو

اتو

اتو

اتو

این مطلب توسط امید کوهی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۰۴/۰۹ - ۱۸:۵۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات