فراموش کردم
اعضای انجمن(85) همه اخبار و مطالب میانه صفحه ی اصلی انجمن روابط عمومی شهرداری روابط عمومی حمل و نقل همگانی و حومه
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی

تقدیر از شهردار میانه توسط فرماندار و ریاست آموزش و پروزش میانه

درج شده در تاریخ ۹۱/۱۰/۰۴ ساعت 10:18 بازدید کل: 671 بازدید امروز: 59
 

به پاس حمایت های شهرداری میانه از دانش آموزان معلول واقع در آموزشگاه استثنایی ایثار میانه از توجهات شهرداری در این راستا ار طرف فرماندار و ریاست آموزش و پرورش میانه از آقای خرده فروش تقدیر و تشکر بعمل آمد.
متن این تقدیر بدین شرح است:
سرور ارجمند خیر بزرگوار جناب آقای جلیل خرده فروش
صحنه پرداز روزگار در صحنه زندگی برای هر کس نقشی در نظر گرفته و همگان با اختیار یا اجبار عهده دار نقشی برای بازی هستند و چه سعادتمند آنهایی که به اختیار با نثار جان و مال خویش راه رسیدن به سعادت را برای دیگران هموار می کنند و اینک بر ماست که قدردان سخاوت و جوانمردی عزیزی چون شما باشیم که با انجام عمل خیر و خدا خواهانه به زندگی معنای تداوم و محبت و عشق قدرت ادامه حیات می بخشد.بی شک این عمل شما در مساعدت به دانش آموزان معلول که پاک ترین و معصوم ترین بندگان خودایند تا ابد جاودانه خواهند ماند.از لطف و محبت شما صمیمانه سپاسگذاریم و از خدای مهربان و بخشنده توفیق شما را در ادامه این طریق مقدس خواستاریم.


         خلفا پور                                                                                                             بایگان
      فرماندار میانه                                                                                         رئیس آموزش و پرورش میانه

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات