فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
ت و ح ی د (miyanaliasheg )    

احتمال وجود ذخایر نفت در میانه

منبع : https://www.farsnews.com/news/13970926001200/%D8%A
درج شده در تاریخ ۹۷/۰۹/۲۷ ساعت 10:00 بازدید کل: 427 بازدید امروز: 175
 

 

 

مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران خبر داد احتمال وجود نفت در منطقه بستان‌آباد و میانه آذربایجان شرقی

مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از احتمال وجود مخازن هیدروکربوری در دو منطقه بستان‌آباد و میانه از استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: شرکت‌های خارجی به دلیل تحریم حاضر به شرکت در مناقصات بلوک‌های اکتشافی نشدند.

احتمال وجود نفت در منطقه بستان‌آباد و میانه آذربایجان شرقی

مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت در ادامه با اشاره به برگزاری مناقصات بلوک‌های اکتشافی با شرکت‌های خارجی گفت: با خروج آمریکا از برجام امکان برگزاری این مناقصه‌ها با حضور شرکت‌های خارجی وجود نداشت و در سال آینده سه یا چهار بلوک اکتشافی را به صورت مذاکره‌ای با شرکت‌های داخلی منعقد خواهیم کرد. 

هندی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری مناقصه جذب سرمایه‌گذار خارجی است، گفت: شرکت‌های خارجی به دلیل تحریم حاضر به شرکت در مناقصه نشدند.

وی با اشاره به اینکه بررسی‌های اولیه ما نشان می‌دهد احتمالا منابع هیدروکربوری در دو منطقه بستان‌آباد و میانه از استان آذربایجان شرقی وجود دارد، گفت: کار دقیق عملیاتی را به منظور بررسی بیشتر در این دو منطقه به زودی آغاز خواهیم کرد.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به کشف ۱۳ مخزن در دولت یازدهم، گفت: حدود ۳۵ تا ۴۰ مخزن تاکنون کشف شده که توسعه پیدا نکرده‌اند، به عبارت دقیق‌تر می‌توان گفت اکتشاف از توسعه جلوتر است.

وی خاطرنشان کرد: برای سال ۹۷ نیز مخازن جدیدی کشف شده است که اگر وزارت نفت به ما اجازه دهد، آنها را اعلام خواهیم کرد. 

 

 

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۰:۴۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (5)