فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 2699


درباره من
بهنام میانالی (miyanali90 )    

بکام و ستاره هایی که شماره هایشان را جاودانه کردند

منبع : http://goole_talaie.rozblog.com/
درج شده در تاریخ ۹۱/۰۹/۲۴ ساعت 18:17 بازدید کل: 308 بازدید امروز: 65
 

باشگاه گالکسی به واسطه 5 سال حضور بکام توانست نام خود را بیش از گذشته در دنیای فوتبال مطرح کند و به همین خاطر هم مسئولان این تیم، این ستاره انگلیسی را مرد تاریخ‌ساز باشگاه خود معرفی کرده‌اند. حضور درخشان و به یادماندنی بکام در گالکسی باعث شده تا مسئولان این تیم به فکر جاودانه کردن پیراهن شماره 23 تیم‌شان بیفتند و این شماره را برای همیشه بایگانی کنند. در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد بکام نام خود را در کنار اسطوره‌هایی همچون کرایوف، مارادونا و مالدینی می‌بیند؛ اسطوره‌هایی که یک شماره را با نام خود عجین کرده‌اندیوید بکام، ستاره فراموش‌نشدنی فوتبال انگلیس شنبه‌شب آخرین بازی خود با پیراهن گالکسی را برگزار کند و موفق شد برای دومین بار پیاپی قهرمانی در لیگرا جشن بگیرد. MLS

دیگو مارادونا (شمار 10)
خیلی معتقدند ناپولی دوران درخشش خود را فقط و فقط مدیون یک بازیکن است؛ دیگو آرماندو مارادونا بازیکنی بود که یک تنه ناپولی را قهرمان ایتالیا کرد. مارادونا در ناپل هرگز فراموش نخواهد شد و خاطرات شماره 10 فراموش‌نشدنی در این شهر به تاریخ پیوسته و دیگر زنده نخواهد شد.
پله (شمار 10)
پله، اسطوره فوتبال برزیل 18 سال پیراهن شماره 10 سانتوس را بر تن کرد و بیش از 100 گل برای این تیم برزیلی به ثمر رساند. اما جالب است بدانید مسئولان این تیم کم‌لطفی کردند و بعد از پله حاضر نشدند شماره 10 خود را بایگانی کنند. پله بعد از آن فقط 2 سال برای تیم نیویورک کاسموس توپ زد و مسئولان این تیم تصمیم گرفتند کاری را انجام دهند که مسئولان سانتوس در انجام آن کوتاهی کرده بودند. بعد از پله در نیویورک کاسموس دیگر بازیکنی نتوانست پیراهن شماره 10 این تیم را برتن کند.
روبرتو باجو (شمار 10)
باجوبا برشیا به عنوان یک ستاره فوتبال ایتالیا معرفی شد. او خیلی زود توانست دل هواداران برشیا را به دست بیاورد. بعد از خداحافظی باجو هواداران این تیم با امضای طوماری خواستار بایگانی شدن پیراهن شماره 10 او شدند و مسئولان باشگاه هم با این درخواست موافقت کردند.
پائولو مالدینی (شمار 3)
پیراهن شماره 3 پائولو مالدینی در باشگاه آ‌ث‌میلان جزو میراث روسونری‌هاست. او از سال 1984 تا 2009 با 14 سرمربی مختلف در میلان تجربه کاری داشت و به محبوب‌ترین اسطوره این باشگاه تبدیل  شد. بعد از مالدینی هواداران میلان دیگر شماره 3 دیگری را در تیم خود نخواهند دید.
یوهان کرایف (شماره 14)
کرایوف بزرگ شماره 14 باشگاه آژاکس را برای همیشه به خود اختصاص داد. محصول آکادمی آژاکس هرچند به بارسلونا پیوست، اما همیشه بین طرفداران آژاکس بهترین و محبوب‌ترین بازیکن بوده است.
بابی مور (شماره 6)
شماره پیراهن 6 باشگاه وستهام برای بابی مور مشهور اختصاصی شده. او محبوب‌ترین ستاره تاریخ چکش‌های آبتون پارک به حساب می‌آید و هواداران این تیم افتخارات تیم‌شان با درخشش این بازیکن را فراموش نخواهند کرد.
جان‌فرانکوزولا (شماره 25)
شماره 25 باشگاه چلسی بعد از جان‌فرانکو زولا بر تن بازیکن دیگری دیده نخواهد نشد. هیچ‌گاه آبی‌پوشان لندنی بازی‌های زیبای وی در اواسط دهه 90 و ضربات آزادی و گل‌های استثنایی وی در زمان سرمربیگری رود گولیت را فراموش نمی‌کنند.
فرانکو باره‌سی (شماره 6)
شماره 6 میلان هم ماننده شماره 3 این تیم بایگانی شده و بعد از فرانکو باره‌سی بازیکن دیگری این شماره را به تن نکرده است.http://goole_talaie..com/

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۰۹/۲۴ - ۱۸:۱۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات