فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
علی خان محمدی (miyana1370 )    

آقای محسن عبدالهی رییس سابق اداره ارشاد!!! سلام علیکم!

درج شده در تاریخ ۹۳/۰۵/۰۴ ساعت 09:36 بازدید کل: 25 بازدید امروز: 22
 

جناب آقای محسن عبدالهی رییس سابق اداره ارشاد

سلام علیکم

نمیخواهم مثل نامه های قبلی این نامه هم اداری و رسمی باشد پس با زبان عامیانه خواهم نوشت.

آقای عبدالهی! 17 سال در اداره ارشاد در سمت ریاست جا خشک کرده بودید اما دریغ از 17 کار مفید !  چه روز ها که اعضای انجمن ادبی کمک های ناچیزی خواستند اما  دریغ از یک جو مساعدت ! دریغ از یک همایش ادبی دریغ از یک جشنواره! دریغ از دعوت از مهمان صاحب نام و....

جالب است هیچ کدام از آن کارها انجام نشد که هیچ بسیار تلاش کردید که درب انجمن ادبی بسته بماند و همان کسانی که خود جوش نام انجمن ادبی را میگرداندند هم چه اذیت ها  که نشدند!

چه بد بیراه ها به اینجانب و دوستان اینجانب گفته شد ! جناب عبدالهی دلیل رد صلاحیت های بی مورد انتخابات انجمن ادبی چه بود؟ آیا واقعا اداره کل استان این کار را انجام داده بود؟ اداره ی کلی که در عرض یک یا دو هفته اسامی را تایید میکند از کجا آن همه کاندید را آنالیز کرد؟ و اگر موردی داشتند کسانی که رد صلاحیت شدند چرا علت رد شدنشان گفته نشد؟

آیا دلیل این نبود که کسانی که رد صلاحیت شدند نمی گذاشتند شما با خیالت راحت پشت میز ریاست لم بدهید؟

خداروشکر که این میز ریاست به کسی وفا نکرده است ! و این را صراحتا عرض کنم که وقتی از اداره ارشاد رفتید از صمیم قلب خوشحال شدم!

در پایان از جناب آقای حیدری آزاد فرماندار ویژه محترم میانه نهایت تشکر را در باب این تغییر و تحول دارم!

 

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
1 2 3


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات